Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott aludt a haverjainál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludt a haverjainál egy csaj társaságában. Jogosan zavar?

Figyelt kérdés

A barátom elment a haverjaival találkozni, KANBULI volt. Játszottak, iszogattak, beszélgettek. Felhívott este, hogy annyira nem érzi jól magát, de marad még(mert mi nem tudtunk együtt lenni).

Este már eltűnt, nem volt elérhető, azt mondta le fog merülni. Reggel 5-kor kaptam smst tőle, hogy indul haza. Reggel felhívott 8-kor, hogy ő csak most indul a többiektől el. Kérdeztem, hogy milyen volt? Mondta, hogy nagyon jól érezte magát, végül jött egy LÁNY is, az egyikük testvére. Mondta, hogy semmi olyan nem volt.

Mondtam, hogy mi csak olyan 13 körül tudunk találkozni, és mondta, hogy jó, ő akkor addig marad ott.

AMíg nem jött a csaj, addig valahogy nem érezte az este folyamán jól magát. Ráadásul semmit nem tudok erről a lányról.Lehet én vagyok prüd, de én nem aludnék ott ahol más fiú alszik. Tényleg velem van a baj? Ráadásul kanbuli volt megbeszélve.


2017. nov. 2. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semmi se történt köztük, egyszerűen csak kicsit feldobta az estét egy új arc.

Az is lehet, hogy külön szobában aludtak.

Én hétfőn két pasi között hevertem egy kanapén, volt rajta még három csaj. Tudjátok mi történt? Semmi!

Megértem, hogy parázol.

Bízol a barátodban? Ha igen, akkor nyugodj meg.

2017. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem fiú testvéreim vannak, többször is betaláltam olyan bulikba, ahol rajtam kívül nem, vagy alig voltak lányok. Ez még önmagában nem jelent semmit, nem mindenkiből a szexi oldalat hozza ki feltétlenül egy férfitársaság. Ennyi alapjan én nem gyanakodnék.
2017. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Klasszikus példája vagy annak, hogyan kell a semmiből is problémát csinálni. Na bumm, jól érezte magát egy bulin, ahol megjelent egy lány, és akkor mi van? Adott korábban okot arra, hogy ilyen bizalmatlan legyél? Mert ha nem, és csak abból indusz ki, hogy fodított helyzetben TE mit csinálnál ("de én nem aludnék ott ahol más fiú alszik") az bizony édeskevés, nagyon szar indok és nettó aljasság a párod felé.
2017. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Már nem azért, de logikailag nézve is, ha történt volna valami, akkor miért mondaná el, hogy volt ott egy lány? + Ez már enyhén beteges féltékenység.
2017. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem zárd be a pincébe és ne engedd el sehova... Ha mégis elmegy, akkor húzz rá egy nagy kukás zsákot, hogy még véletlenül se nézhessen rá egy nő sem.

Betegesen féltékeny vagy, és ezzel lehet a legjobban elcseszni egy kapcsolatot. Természetes dolog, ha egy férfinak vannak közeli lány barátai. Nincs ezzel semmi gond. Ez nem azt jelenti, hogy akarnának bármit a másiktól.

2017. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen, veled van a baj.


>én nem aludnék ott ahol más fiú alszik


Mert? :D Mindegyikről azt feltételezed, hogy éjjel rádmászik és megerőszakol? Vagy saját magadat tartod ennyira kevésre, hogy hátha nem bírnád ki és rámásznál?


Ezt a paranoid, passzív-agresszív, féltékeny viselkedést nagyon gyorsan irtsd ki magadból, mert ez az egyik legkárosabb dolog egy kapcsolatra. Ha azt hiszed, hogy a hűséget azzal lehet garantálni, hogy nem alszotok egy légtérben ellenkező neműekkel, akkor nagyon, nagyon el vagy tévedve.

2017. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, ha akar á, elhallgathatta volna. Inkább arra gondolj, hogy mégis elmondta :)
2017. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Most tulajdonképpen mire gondolsz? Hogy a csaj az ott lévő x pasi közül természetesen rányomult a te párodra, aki a kanbuli keretében megrakta a haver húgát - mert ez a pasiknál amúgyis így szokás, kifejezetten örülnek, ha a lánytestvérük összefekszik a haverjukkal ugyebár...?

Nem rosszindulatból, de komolyan gondolj bele, hogy pontosan mi a problémád! Ezzel a “zavar, mert csak” hozzáállással csak a felszínt kapargatod, xar érzésed van, de te sem tudod, hogy egészen pontosan miért. Ha viszont mélyen, őszintén belegondolsz, rájöhetsz, hogy valójában mennyire irreális a dolog, és elengedheted a felesleges feszkót.

2017. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Tini kategória.
2017. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

Megértelek, hogy szarul esett.

Nézd azt, hogy elmondta azt a csajt, őszintén.

Ne veszekedj vele emiatt:)


(Bár nem tudom mit keresett ott a csaj, ha ,,kanbuli" volt.)

2017. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!