Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek koràn besikerült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek koràn besikerült a baba egy elég friss kapcsolatban, hogy alakultak a dolgok? Férfiak mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Vannak azért pozitiv példàk is? Nem vagyunk màr kamaszok. Bagatel dolog miatt nem hatott a gyògyszer, hasmenésem volt de azthittem benne vagyok abban az idöben hogy hatott a tabletta de mégsem.

Egyenlöre nem mertem elmondani. Mondjatok valamit Kérlek ami biztatò.


2022. jún. 29. 10:16
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Haveromèk kb 3 évet bírtak.

De ott ő volt a balfèk, mert megunták.


Szerintem minél kevésbé ismerik a felek egymást annál nagyobb a rizikó hogy annál hamarabb mennek szét , ki tudja hogy ti is hogy fogjátok bírni egymást

2022. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk is becsúszott a baba. Bevállaltuk. Együtt maradtunk. Össze is házasodtunk. Még nem váltunk el. Küszködünk egymással, ahogyan a legtöbb házaspár.
2022. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

Egyben vàlaszolnék úgy könnyebb.

6 hònapja vagyunk együtt, most költöztünk éppen össze. Komolyra terveztük de a gyerek nem volt bekalkulàlva.


Védekezés terén már elég sokat megjàrtam, mire ez a tabletta úgy ahogy bevàlt..màrmint nem voltak brutàl mellékhatàsai mint a hüvelygyürünek. Vagy nem okozott múlni nem akarò gyulladàst mint a spiràl. Figyelmetlen voltam..bàr elvileg ha 4 òra eltelt a gyògyszer bevétele utàn akkor màr felszívòdott a tabletta. Orvos mondta. De ezek szerint mégsem...


Persze h tartok a reakciòtòl engem is meglepett és megzuhantam.

2022. jún. 29. 11:43
 14/51 A kérdező kommentje:

Dolgozunk mindketten nekem van megtakarítàsom neki is van elvileg. Van autòm. Albérletben élünk de lenne hova mennem nelkule is.


A gond az 20 éves lennék elvetetem majd alakul. De 32 évesen nem rizikòznék az abortusszal ez màr nem az a kor....

Sok hasonlo koru baratnom ismerosom jàr inszem lombik köröket mert nem jön a baba.

2022. jún. 29. 11:45
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu 6 hónap az semmi. Nem is ismeritek egymást igazán, a valódi arca akkor mutatkozik meg a másiknak, amikor már hosszú hónapokat, éveket éltetek együtt, átestek mélypontokon. Persze ez abszolút egyéni tapasztalat, de én kb 4 év együttélés után kezdtem azt érezni, hogy ha szeretnék gyereket akkor a jelenlegi kapcsolatba be merném vállalni. Mert annyi idő volt, mire túlesünk már hullámvölgyeken, betegségeken, szexmentes időszakon, komoly depresszión, addigra tudtunk beszélni az igazán komoly generációs, családi stb traumáinkon, féltékenységen, szürke hétköznapokon stb. Most még szinte a kezdeti lángolás, rózsaszín ködös időszak van, amiben akár el is hihetitek, hogy minden okés lesz, de sajnos a valóság az, hogy iszonyatosan felelőtlen ilyen rövid kapcsolatba gyereket vállalni.
2022. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
+albérletbe az életben nem szülnék. Akkor inkább sose, de egy random embertől nem akarnám, hogy függjön a lakhatásom, az alapvető létbiztonságom
2022. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
79%

Igen, 20 évesen még rendben van ha nem akarod elbaszni az életed, de 32 évesen már itt az ideje?

Inkább azt bánd meg, hogy nem szültél, mint hogy igen. Szuper kapcsolatokat is tönkrevág egy baba érkezése, hiszen nagyon megterhelő minden téren.

Az hogy másoknak nem jön össze a baba, az nem releváns. A saját életed nézd. Ha most teherbe estél, egy év múlva is (99%) hogy teherbe esel. Vannak dokik, akik még mindig azt mondják, hogy jobb szünetet tartani a tabiból teherbeesés előtt.

Ha ez a kapcsolat jól alakul, akkor szülhetsz egy év múlva is. Ha meg nem, akkor örülni fogsz, hogy elvetetted.

2022. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezt kettőtöknek kell eldönteni, teljesen feleslegesen agyalsz előre. Nagyon drukkolok, hogy jól alakuljon, bárhogy is alakul.

39N

2022. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

15 Kamaszkorú vagy huszonéves vagy gondolom, azért gondolod ezt. 32 vagyok ö 31, azért màr ilyenkor nem vàrunk éveket hiszen az élet rövid.

Ha most 4 évet vàrok csak ismerkedéssel töltve es utana gyerek akkor màr lehet össze se jönne,lutri ez nagyon. Anyum màr 38 volt és korai klimax tünetei voltak.



16 Akkor nemsok gyerek születne ha ezt betartanàk. Itt a vàrosban elszabadultak az àrak, öneröböl àtlagos dolgozòként nem igazàn lehet venni. Hitellel lehetne, de nàlam meg az a "mumus" hogy inkàbb ne legyen sajàt de nem veszek fel x milliò hitelt

Nekem inkàbb az a vicces amikor valaki sajàt hàzként hivatkozik arra,ami még 20 évig a banké.


Elsö sokk utàn este megbeszélem vele.

2022. jún. 29. 12:06
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod azt mondja, hogy tartsátok meg, minden logikus érvelés és negatív ellenpélda ellenére megtartod majd.
2022. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!