Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek koràn besikerült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek koràn besikerült a baba egy elég friss kapcsolatban, hogy alakultak a dolgok? Férfiak mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Vannak azért pozitiv példàk is? Nem vagyunk màr kamaszok. Bagatel dolog miatt nem hatott a gyògyszer, hasmenésem volt de azthittem benne vagyok abban az idöben hogy hatott a tabletta de mégsem.

Egyenlöre nem mertem elmondani. Mondjatok valamit Kérlek ami biztatò.


2022. jún. 29. 10:16
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
27 Most ezek csak random példàk, én felhozhatnàm a sajàt testvérem is, 5 év utàn mikor jött volna a baba. Elhagyta a pasi. 5 év pedig nem kevés. Ennek sajnos rossz vége lett mert tesòm elvetélt. Ha valaki rosszul reagàl nem az együtt töltött idö az oka....
2022. jún. 29. 13:41
 32/51 anonim ***** válasza:
82%

Rendben kérdező, szemmel látható, hogy beléd kár a szó, a te agyadat már elöntötték a hormonok, te már a kérdés pillanatában tudtad, hogy meg fogod tartani. A világon semmilyen racionális érvet nem vagy hajlandó figyelembe venni, mindent kimagyarázol és addig csűröd, hogy az valamilyen módon téged "igazoljon". A kommentelők 99%-ának a saját tapasztalata az, hogy ezeknek nem szokott jó végük lenni, de te csak kötöd az ebet a karóhoz és folyamatosan mosdatod magad, hogy de a kor, de ez, de az.


Az mondjuk erősen elgondolkodtató és egyben szomorú, hogy neked a 27-es kommentemből csak annyi jött le, hogy "ezek random számok". Felnőtt ember létedre nem igazán megy az, hogy a dolgok mögé nézz és összességében értelmezd, amit olvasol. A lényeg pont az lett volna, hogy ugyan senki nem tagadja és nem is állította, hogy több éves kapcsolatban is maradhatsz egyedül, DE egy pár hónapos kapcsolatnál, ahova csak becsusszant egy nem várt terhesség, ez HATVÁNYOZOTTAN igaz. Feltételezem annak is volt valami mögöttes oka, hogy a tesódat elhagyta a párja 5 év után. Na én éppen erre a mögöttes, háttérben húzódó okra szerettem volna rávilágítani. Az általam felhozott példákban is az volt az alapvető probléma, hogy nagyon rövid ideje voltak a párok együtt, nem ismerték egymást eléggé, nem éltek még együtt és nem álltak készen egy ekkora felelősségre.


Apropó együttélés: erre is csak annyit tudsz visszabökni, hogy de ti együtt éltek. Ja, mióta 1 hete? Hisz te írtad, hogy éppen most költöztetek össze. Azért bakker, 1-2 nap/hét messze nem elég, hogy jobban megismerjétek egymást és összecsiszolódjatok. Lehet ki sem fogtok jönni, számtalan olyan pár van, akik összeköltözés után záros időn belül szétmennek, mert lakva jönnek rá, hogy egyszerűen nem "kompatibilisek" együtt. De nyilván most ezt is ki fogod magyarázni.


Persze nyilván megoldható az egyedülálló anyaság is, kérdés hogy milyen áron. Arról szót se említsünk, hogy szerintem legalábbis rendkívül önző dolog egy gyereket konkréten teljesen tudatosan csonka családba "kényszeríteni". Mielőtt jössz azzal, hogy később is elhagyhat. Igen el, csak akkor legalább az esélyt megadtad a gyereknek arra, hogy mellette legyen egy szerető apa, míg ha a párod nem kíván veled maradni és vállalni a gyereket és ennek ellenére megszülöd, akkor ettől az esélytől kapásból megfosztod.

2022. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg nem akarlak bántani, de amit írtál, hogy ha nem vállalja be a pasi, hazaköltözöl anyukádhoz, azért nem igazán vall felnőtt viselkedésre. Nem biztos, hogy az anyudnak az ötvenes évei végén/hatvanas évei elején pont ez hiányzik, így napi szinten (más, amikor alkalmi jelleggel babázik, unokázik). Ha még aktív dolgozó, akkor azért lesz neki baromi fárasztó, ha már a megérdemelt nyugdíjas éveit éli, akkor pedig nyilván nyugit szeretne már, nem napi szintű 0-24-ben nagymamáskodást. Azért gondolj erre is.

Én ezért írtam, hogy akkor vállald be (szerintem), ha nulla, tényleg nulla segítséggel meg tudod oldani. És nem ráterheled pl. anyukádra.

2022. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

33 Miért maradnék egy idegen vàrosban tök egyedül?

Ilyenkor ki màshoz menne az ember ha nem a szüleihez? Nekem épp ez a fura, ha valaki nem így gondolja. Persze ha pàrommal leszek és együtt vàllaljuk akkor maradunk itt.

Szerintem 0 segítséggel senki nem tudja megoldani hiszen nem 0-24 robotok vagyunk.


Anyum dolgozik nem nyugdíjas de a tapasztalata, tanàcsai mindenképp jòl jönne. Nekünk jò a kapcsolatunk, tudom ma divat a szülökre vissza sem nézni de mi nem így vagyunk anyukàmmal.

2022. jún. 29. 15:35
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt mondtam, hogy vissza sem nézni a szülőkre. Hanem pont azt nem tartom korrekt dolognak, hogy ráterheled az életedet, csak mert szarban vagy.
2022. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

35 De ezt te miböl gpndoltad, hogy ràterhelném? Csak mert ha egyedül maradok egy babàval akkor nem egy erkély nélküli tàrsashàzi lakàst vàlasztanàm hanem egy falusi kertes hàzat? Miért volna jobb totàl egyedül egy idegen vàrosban mint anyukàmmal aki szinte a baràtnöm?

Sajàt magam szivatnàm meg csak ha itt maradnék a vàrosban ahol ismerek kb 5 embert ebböl 3an kollegàk.

2022. jún. 29. 15:56
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Mindent kicsavarsz és nem akarod megérteni, amit írnak neked, mintha szándékosan félreértelmeznéd.

(Írj ki egy kérdést szavazással, ki szerint jó és ki szerint rossz ötlet. Ott majd ténylegesen látszanak a random számok.)

2022. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

37 Nem csavarok ki semmit,egyszerüen màsok vagyunk, màsképp làtunk dolgokat. Gondolom ismered a képet ahol fektetve van a 6-os és a màsik 9-nek làtja. Nem azért mert ö vak, csak màs szemszögböl ö úgy làtja.


Szavazàs felesleges,akinek ténylegesen szavazata van nemsokàra hazaér, aztàn meglàtjuk😊

2022. jún. 29. 17:04
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb siker ebben a szituációban az, ha a pasi nem hagy el, hanem együtt éltek, néha pelust cserél, megölelgeti a gyereket meg kapsz valami pénzügyi támogatást.
2022. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
75%
gondolom pár óra múlva visszatér a kérdező, hogy a kedves párja könnycseppek közepette még a kezét is megkérte, annyira boldog volt, és mindenki idióta, aki szerint felelőtlenség megtartani a gyereket
2022. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!