Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek koràn besikerült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek koràn besikerült a baba egy elég friss kapcsolatban, hogy alakultak a dolgok? Férfiak mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Vannak azért pozitiv példàk is? Nem vagyunk màr kamaszok. Bagatel dolog miatt nem hatott a gyògyszer, hasmenésem volt de azthittem benne vagyok abban az idöben hogy hatott a tabletta de mégsem.

Egyenlöre nem mertem elmondani. Mondjatok valamit Kérlek ami biztatò.


2022. jún. 29. 10:16
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

17 20 evesen az ember elött az élet,32 évesen ebböl a szempontbòl nézve sajnos màr nem. Meg ha örökletes akkor plàne nincs idöm anyum korai klimaxos.

Az orvosom kerdeztem azt mondta olyan csekély hormontartalmú a tabletta, hogy nem gond hogy amellett fogant.

2022. jún. 29. 12:08
 22/51 A kérdező kommentje:
20 Én szeretném, szerettem is volna de nem ilyen hamar és sokkszerüen.
2022. jún. 29. 12:09
 23/51 anonim ***** válasza:
97%
Én azt mondom, hogy úgy tartsd meg, hogy ha minden kötél szakad, akkor egyedül is fel tudod nevelni, nulla segítséggel is.
2022. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jó buli az egyedülálló anyaság.
2022. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondhatod, hogy nem szóltunk. Ezekután mindenki úgy bassza el az életét, ahogy akarja. Kár, hogy az ilyen húgyagyúak nemcsak a sajátjukat szokták, hanem a gyerekét is.
2022. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
87%
15/16-ös vagyok, 25 vagyok valóban, a párom 30. Nem gondolom, hogy ez már kamaszkor, meg olyan kor, amiben felelőtlenül, tapasztalt nélkül okoskodnék. Főleg, hogy én 6 éve élek együtt vele, nem 6 hónapja ismerem. Szóval nem gondolom, hogy valid érv, hogy fiatal vagyok ezért rosszul látom, miközben a lényegi dolgokra annyit tudtál mondani, hogy 31 évesen már nem úgy mennek ám a dolgok... Én sose lennék annyira felelőtlen, hogy gyorsan beszülök pár hónapos kapcsolatba, csak azért mert már kifutok az időből. Ennyi erővel bárkinek pottyanthatsz, teljesen mindegy, kb ugyanolyan eséllyel működne/nem működne hosszútávon. Nekem úgy jön le, hogy te már eldöntötted, minden racionális érvet figyelmen kívül hagyva, csak azt hitted itt majd jönnek a mesebeli történetek a pár hónapos véletlen gyerekcsinálás rózsaszín cukormázas világáról.
2022. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért 31-2 évesen ne temessed magad, de igazából elhiheted, hogy nekünk édes mindegy mit csinálsz vagy mivel vágod esetleg tönkre az életed. Érződik minden kommentedből, hogy te már kvázi döntöttél, meg akarod tartani, akkor miért kérdeztél minket? Hajrá, de bármennyire is nem tetszik, sajnos a nagy átlag azt mutatja, hogy ezek a "szüljünk pár hónapos kapcsolatba becsusszant gyereket, miközben 0 napot éltünk együtt a másikkal" című sztorik nem szoktak jól végződni. De ha neked nem gond, hogy tök egyedül maradsz a gyerekeddel, akkor hajrá. Helyetted úgy sem tudunk dönteni, csinálj, amit akarsz.


Én akkor is tartom, hogy óriási felelőtlenség ilyen helyzetben (pár hónapos kapcsolat, nem éltetek együtt még 1 hetet se kb, nem is tervezett terhesség) gyereket vállalni és ennek sajnos sokszor a gyerek is megissza a levét, csak mert az anyja nem tudta reálisan és higgadtan végiggondolni a helyzetét. Az meg külön gáz, hogy az az egyik indok, hogy te ennyi idősen már nem halogathatod a dolgot. Bsszus, azért szülni egy pár hónapos kapcsolatba, mert neked kattog a biológiai órád?? Maximálisan igaza van a 26-osnak!


Leírom én is a saját környezetemben tapasztaltakat, bár tudom úgy sem érdekelni, hisz te már döntöttél. A húgom legjobb barátnője ugyanilyen cipőben járt, 4 hónapja voltak együtt, de ott a barátja jól kezelte, örült is neki, vele maradt, minden happy volt. Igen ám, egészen addig, míg meg nem született a gyerek. Ott a srác átkattant és 3 hónap után le is lépett, mert rájött hogy nem akkora buli ez a gyerekesdi, mint hitte és ő erre még sem volt felkészülve, pláne nem 28 évesen, pláne nem 4 hónap után. Tehát az sem jelent ám garanciát semmire, ha elsőre pozitív a reakció. A másik sztori hasonló, ott is jól fogadta az "apuka", aztán mégis már szülés előtt szakított és tovább állt. Ezt csak azért írom le, hogy ne mindegyik történet úgy kezdődjön, hogy a másik fél nem örült és azonnal lelépett. Itt van két élő példa is, hogy kezdetben ugyan örültek a hírnek, aztán mégis hamar rájöttek, hogy elhamarkodott volt ez a gyerekvállalás. És nyilván a legnagyobbat itt a gyerek szívta, utána meg az egyedülálló anyja. De mindenki a saját sorsának kovácsa.

2022. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
11%

6 hónap azért nem annyira kevés idő , hirtelen azt hittem hogy hetek.


Amúgy egy gyerek azért nagy boldogság lehet, akár együtt akár ne adj isten külön mentek ( ilyen válási ràtàval ) , kérdés hogy a FFI mit szól hozzá ,de a végső döntést úgy is te fogod hozni

2022. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne lenne kevés idő 6 hónap egy váratlan, becsúszott gyerekhez, pláne úgy, hogy egy percet nem éltek még együtt? Szerintem alapjáraton sem számít még túlzottan hosszútávúnak egy 6 hónapos kapcsolat, na de gyerekvállaláshoz kifejezetten kevés idő.

Egy gyerek pedig valóban lehet nagy boldogság (bár erre nagyobb az esély, ha a szülők azért már néhány éve együtt vannak, együtt is élnek, megéltek együtt már ezt-azt és tervezetten vállalják), de ugyanakkor lehet ennek a szöges ellentéte is ám. Főleg, ha anyuka egyedül marad. Baromira nem egy leányálom ám, saját szememmel látom a közvetlen környezetemben. Mindent lehet róluk mondani, csak azt nem, hogy boldogok. Nyilván idővel javul a helyzet, de az eleje kegyetlen nehéz, főleg akinek pluszba még semmi külső segítsége sincs, mint pl nagyszülők, tesók közelben, akik néha ha idejük úgy engedi tudnának esetleg segíteni.

2022. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

Együtt élünk.Elméleti szinten szerintem is korai, DE és itt van a de. A gyakorlati helyzet meg, hogy mégis összejött a baba és el kell dönteni mi lesz. Nem a biològiai òràm miatt hiszen ha kimondottan akartam volna a gyereket akkor nem szednék tablettàt 3 éve/ elötte volt màs védekezés ami gyulladàst okozott/


Kevés idö az igaz de 30asok vagyunk mindketten túl hosszabb kapcsolaton stb, màr màsképp làtjuk mint 20 évesen. Azért többes szàmban mert pàrom is komolyra tervezte csak a baba túl hamar sikerült.

Egyedül is meg tudnàm oldani, rajtam kívül többezreknek sikerül akkor nekem sem lenne gond. Annyi, hogy akkor hazaköltöznék anyukàmhoz, nem maradnék a vàrosban tök egyedül.

2022. jún. 29. 13:38
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!