Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccből feltettem azt a kérdést a barátomnak, hogy kit választana, engem, vagy a macskáját, és azt válaszolta, hogy a macskáját, szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Lassan két éve együtt vagyunk, és viccből feltettem neki azt a kérdést, hogy ha csak egyikünket választhatná, akkor kit választana, engem, vagy a macskáját, és Ő miután azt mondta, hogy nem vagyok normális amiért ilyeneket kérdezek, azt mondta, hogy a macskáját választaná.


Szerintetek megéri egy olyan pasi mellett maradni, aki inkább választaná a macskáját?


21/L


2022. jún. 29. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Az én feleségem is azt mondta, hogy a kutyát választaná velem szemben. Nem vettem magamra. A kutya nem horkol, de legalább fingik.
2022. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Hüle tyúk 😂 Egy ilyen kérdésre, komoly választ adjon? Hülyeségre hülyeség a reakció. Egyértelmű, hogy viccelt, de még egyértelműbb, hogy téged nem az eszedért szeret.
2022. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintetek megéri egy olyan pasi mellett maradni"


Neki, biztos nem! Szakíts!

2022. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Te szaladtál a faszerdőbe. Ha neked szabad tolni a hülye vicceidet, ő nem mondhat akármit?
2022. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Nem, ez durva. Ez egy modern torzszülemény sajnos, hogy vannak emberek, akiknek előbbre való egy állat.

Az ember társa egy másik ember lehet csak. (Ezt nem én mondom, hanem mondhatjuk akár természeti törvénynek, akár felsőbb erő elrendeltetésének, ahogy tetszik.) Mivel az ember egy másik emberrel tud szellemileg is megértésre találni. Ez a társadalom betegségére utaló súlyos tünet, hogy ilyen sok állat őrült ember van.


[link]

2022. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Mondom ezt úgy, hogy nincs állatom - igen, normális, mert azt az állatot, amit házikedvencnek megvettem / befogadtam, azért felelősséget vállaltam, egy erkölcsi nulla lennék, ha kidobnám. A felnőtt páromért nem vállaltam felelősséget, mert ő saját magáért felel.
2022. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

6. Ki beszélt itt kidobásról?


A kérdés arról szól, ha mondjuk pisztolyt tartanának a párod és a háziállatod fejéhez és választanod kellene, hogy ki éljen közülük.

2022. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
7: jó, akkor legyen bármilyen szitu... az állatért felelősséget vállaltam. Aki nem akar felelősséget vállalni a legnehezebb szituban sem, az ne vállaljon állatot... és akit meg zavar, hogy valakinek az állata fontos, mert felelősséget vállalt érte, az meg ne kezdjen olyannal, akinek háziállata van.
2022. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

8. Egyetértek veled. Az is köcsögség, ha valaki összejön egy állatos emberrel, miközben ő nem állatos, majd aztán választásra kényszeríteni a másikat.


De az is köcsögség, amikor valaki egy állat életét előbb választaná egy ember élete helyett.

2022. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, hát erre mit lehet mondani, hülye kérdésre hülye válasz.
2022. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!