Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátomnak heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátomnak heti egy nap elég lenne velem?

Figyelt kérdés

A barátom mostanság nagyon rá van feszülve a tanulásra. Megértem hiszen jövőre végez és szakdolgozatot is ír, és nem csak kettessel akar át csúszni hanem jól akarja csinálni amit tanul.

Csak az a baj, hogy mostanság alig jut rám ideje emiatt.:(

Heti egyszer találkozunk egy napra mert neki pénteken és vasárnap is egész nap kell tanulnia.

Régebben péntek délutántól vasárnap délutánig együtt voltunk és egyikünknek sem volt baja a tanulás terén.

Én is most fogok végezni de nekem valahogy mégis elég ha hétköznap minden nap plusz vasárnap tanulok pár órácskát délután.

Ez őt nem nagyon szokta zavarni.

Kérdeztem tőle, hogy szerinted nem lesz kevés az idő amit ezután együtt tudunk tölteni? Azt mondta szerinte ez elég.:((

Én tényleg próbálok megértő lenni vele szemben mert nem akarom akadályozni a céljai elérésében, nagyon büszke vagyok rá, hogy ilyen komolyan veszi de közben engem meg igazából picit hanyagol.

Nem élünk távkapcsolatban, 1 éve vagyunk együtt. Ő 21F én 19L

szerintetek én reagálom túl?:(

Próbáltam már vele megbeszélni többször is de mindig azt mondta, hogy ez csak ideiglenes időszak a suli miatt, és hogyha ezt nem bírom ki akkor ennyit ér a kapcsolatunk, ja nem tetszik nekem a helyzet akkor lépjek ki a kapcsolatból.

Amikor meg szakítani akartam vele emiatt, könyörgött, hogy ne hagyjam el mert szeret és soha nem lenne képes elengedni.:(


2019. nov. 11. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Ahelyett hogy ide kiírnád mond meg neki ami zavar. Nem velünk élsz együtt és vagy hanem ő vele. Mond el neki. Mi fog történni? max vége a kapcsolatnak. Kell a kompromisszum és lejjebb adni az egóból hogy működjön a párkapcsolat. Ha ez nem történik meg, akkor lesz vége egy párkapcsolatnak. Addig csak a szenvedés fog menni. Vállald fel a gondolataid és az érzéseid.
2019. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mint azt már leírtam, beszéltem vele erről. Elmondtam neki mit gondolok erről az egészről és akkor jött ezekkel, hogy: ,,ez egy ilyen időszak” ,,szerintem ez elég idő”

Csak azt akarom tudni, hogy normális ez a hozzáállás és én vagyok a hisztis p*csa, vagy valami nem kóser?

Arra is gondoltam, hogy harmadik személy lehet a dologban de nem tudom, ő belőle utoljára nézném ki a világon, hogy megcsal. Max érzelmi megcsalásra lenne képes, de biztos szakítana velem, mielőtt összejönne valaki mással.

2019. nov. 11. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Együtt is lehet tanulni. Meg egész napi tanulás totál fölösleges, valamikor pihenni is kell, 1 órát simán lehet naponta vagy egy nap együtt tölteni.


Persze lehet hogy elég a hétköznapokban eltöltött idő. Nem is muszáj az egész hétvégét együtt tölteni.

2019. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Beszéld meg vele. Bár ha egy nőnek már úgy kell felajánlani magát......

Üdv a klubban egyébként. Én és még sok nőismerősöm problémája, hogy kevesebb szexet igényel a férfi mint a nő.

2019. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén megmondom, szerintem ez ebben korban normális. Ennyi idősen a tanulás, haverok, élmények fontosabbak, max egy laza kapcsolatot tudok elképzelni. Legalábbis én így voltam vele, 25 éves korom alatt eszemben sem volt heti több napot együtt lenni egy fiúval, annyi minden fontosabb dolgok volt. Valószínűleg ő is így van ezzel. Viszont ha neked ez kevés, és komolyabbra vágysz, akkor nem ő a te embered. Keress más/idősebb fiút. 27/N
2019. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért bazki ne hasonlítsunk már egy egyetemi záróvizsgát egy érettségihez. Ha esetleg megbukik, mert tanulás helyett veled lötyög, akkor majd kifizeted neki a plusz félévet?
2019. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp tud hatékonyan tanulni, te reagálod túl.
2019. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem ( javíts ki ha nem) te még középsulis vagy. Amennyiben igen (sorry ha nem) akkor nem teljesen vagy azzal tisztában hogy milyen az egyetem, sokkal nehezebb.

Ettől függetlenül szerintem is kevés.

Godnolom a barátod is azok közé tartozik akik nehezen osztják be az idejüket.

Próbáld vele érzékeltetni hogy ez nagyon kevés.

2019. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem érettségizik hanem az OKJ-t fogja befejezni. Valahol azért megértem, mert felsőfokú OKJ-n tanul, szakdolgozatot kell majd írnia, le kell védenie plusz angolul is fog vizsgázni ha jól tudom, az angol pedig nem az erőssége. Tehát megértem ha rá van feszülve csak nem értem miért. Mindig is jól tanult, ráadásul középiskolában 4 évig ezt tanulta. Csak néha kicsit úgy csinál mintha kitűnő 5-ös átlagra hajtana.

Plusz néha összezavar az olyan dolgaival, hogy gyakran késik az első óráiról és előfordul többször is hogy aznap lusta tanulni. Így nem vágom néha hogy akkor most fontos a tanulás vagy sem?

2019. nov. 11. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Tekintve az okj képzés és vizsga színvonalát, ezzel a szöveggel csak lekoptatni akar. Bár az is lehet, az iq-ja alulról verdesi a szobahőmérsékletet és a memóriája is aranyhali. Ebben az esetben hagy tanuljon, ráfér.
2019. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!