Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak fél év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak fél év után is alig van félretett pénze! Normális ez így?

Figyelt kérdés

Befejezte a középsulit, aztán még 2-3 évig otthon lakott az anyukájával, de nem dolgozott az idő alatt semmit, állandóan a szülei vették neki a cigit is napi szinten, meg amire még szükség volt. Előfordult, hogy anyukája megelégelte, hogy nem dolgozik a fia, ezért néha beszüntette a zsebpénzt. Akkor a barátom meg hozzám jött könyörögni, hogy vegyek már neki cigit, és néha vettem is, de nagyon sokat vitatkoztunk emiatt, mert én nem akartam a saját zsebpénzem a hülye cigijére költeni, ő meg engem zsidózott, amiért nem akartam kölcsönadni. De persze sok tárggyal előfordult, hogy nem akartam mindig minden hülye apróságot megvenni neki, és állandóan neki állt feljebb.

Most végre valahára ősztől elkezdett dolgozni, viszont az unokatestvérével lakik egy szobába munkásszállón, és első hét óta panaszkodik, hogy el akar költözni albérletbe, mert az uncsi tesója trehány, undorító, nem képes fürdeni, nem képes a saját ruháit mosni stb és nem akar ebben a mocsokban élni. És itt kezdődnek a gondok, hogy nekem is ígérgeti mindig, hogy a jövő hónapban kivesz valamit és oda is tudok költözni, viszont 4-5 hónap alatt kb semmi megspórolt pénze nincs! Mindig elfogyik neki a fizuja, mielőtt érkezne a következő. Első naptól kezdve állandóan futárral rendeli a kaját, mindennap a rohadt drága cigi, aztán vett valami nagyon drága bluetooth fülest, aztán a gépébe vett 150 ezres processzort, sorra a 40-50 ezres cipőket veszi kéthavonta. Most is albérletre kéne gyűjtenie, de mivel állítólag a kaucióra meg van a pénze, fennmaradt még pár tízezer forintja, és a nagy unalmában vett egy 70 ezres monitort. Tehát rohadtul költi a pénzt, sose marad neki előző hónapból. Igaz, az ő pénze, azt csinál vele amit akar, ha màr ő kereste meg, viszont ha el akar költözni, akkor ne csessze már el minden hülyeségre. Sőt azon gondolkozok, hogy nem kizárt, hogy ha valamikor együtt élünk, akkor elkölti a saját fizuját és pluszban még nekem kell majd kipótolnom az ő költekezéseit.. szerintetek ez normális? Szóljak bele a költekezésébe, vagy mit tegyek?


2022. jan. 20. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod vele ezt megbeszélni. Ha nem és zavar, akkor szakítás.
2022. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha Te nem cigizel, higy tudsz elviselni egy büdös bagó függőt?


Dobd ki a pitsaba, szenvedelyfügő volt es lesz is

Ha nem cigizhet ráadasul tuti idegbeteg is, ugye?

2022. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

És mégis mit akarsz egy ilyen fiútól?

Én már ott b.sztam volna ki, amikor lezsidózott, hogy nem veszel neki cigit.

Majd az anyja helyett tarthatod el te.

2022. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
De azért te ingyen odaköltöznél az albijába. 🤷
2022. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

"És itt kezdődnek a gondok, hogy nekem is ígérgeti mindig, hogy a jövő hónapban kivesz valamit és oda is tudok költözni"


A kérdezőnek csak zsebpénze van, azt írta, vagyis nincs keresete. Ebből gondoltam, hogy ingyen menne oda. Így viszont nincs igazán alapja, hogy számonkérje a párját, hogy mikor lesz már meg az a lakás, amibe ő is beleköltözhet.

2022. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok még.
2022. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Dobs ki csórit.


37/F incel

2022. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Gyerek ez még, hagyjad!
2022. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen lúzerekkel minek vannak együtt nők egyébként? (nem férfi vagyok)
2022. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!