Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólnál érte? Vagy csak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnál érte? Vagy csak engem zavar?

Figyelt kérdés
A férjem egy igazi anyja majma még rajta van a köldökzsinór…. Nemrég lett gyerekünk. Ami zavar minden nap video hivásba hívja fel az anyját és nyomja a babám arcába. Állatira zavar. Vannak más rokonok is akik szeretik őt. Az anyja azt hiszi hogy csak az ő unokája. Hogy tegyem ezt szóvá? Valszeg az anyjának is kell szóljak ez miatt meg a fiának is. Egy nap egyébként 100x vagy többször beszélnek. Nem értem hogy miért nem az anyja szült neki és miért nem őt vette el. Tanácsok, vélemények?
2022. jún. 30. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt már a gyerek előtt kellett volna elintézni. Utólag ebből csak veszekedés lesz. Miért ilyen férfit választottál?
2022. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Be etetett. Akkor erre figyelt nem volt ilyen!
2022. jún. 30. 22:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Mond hogy a babának nem tesz jót ha videochatet néz. Nem érti még ezt, stb ahogy tvt sem érdemes nézni a picikkel. Legyen egy kompromisszum hogy pl minden pénteken lehet, de állandóan ne.
2022. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#2: Meddig tartott ez a beetetés?
2022. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ha ennyire nem tudod kiismeerni azt, akivel gyereket vállalsz, a kanalak között kell keresni, olyan szinten te vagy a legtompább kés a fiókban. Lehet, még az is jobban funkcionál a te agyadnál...

Azért beszélgettetek arról, ki milyen messze vagy közel akar élni az anyjához? Ki mennyire akarja a gyerek életébe a saját anyját?

Most mondom, a gyereknek a sheggét megcsókolhatod, ha 18 év múlva nem az lesz az első dolga, hogy a Ferihegyen felszálljon egy gépre és többet ne hallj róla!

2022. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Üsd ki a telefont a kezéből legközelebb. De valóban hatékonyabb módszer lett volna inkább az, ha legalább egy minimális szinten kiismered azt, akinek szülsz. Az, hogy valaki anyuci pici fia, már kb. a második randin ki szokott derülni.
2022. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék .Sőt megmondanàm a páromnak hogy ekkor meg akkor van video chat .pont .Nem hagynám hogy más mondja meg hogy a gyerek akit én szültem hogy mikor mit csináljunk .Ez nem természetes .Nálunk pl nem az anyossal van gond hanem más rokonnal közeli én.Egyszer kétszer beprobalkozott de én nem hagytam.Páromnak megmondtam hogy nem kell ugrani azonnal.
2022. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Sztem semmi nincs benne h megmutatja az anyjának a gyereketeket. Vagy talán megtiltja h Te is megmutasd a tiednek?!

Nektek mindenki "anya majma" aki szereti az édesanyját? Te is megadhatnád a tiszteletet az anyósodnak lehet jobban szeretne az urad mint így h folyton hepciáskodsz. Nő vagyok de egy csávó se szólhatna anyámra vagy tehetne rá akár egy rossz nézést.

És nem vagyok ráfüggve, 18 évesen eltartottam magam, elköltöztem. De én régimódi típus vagyok, egy (normális) anyának jár a tisztelet, nem vagyok a híve ennek a mai "ti öregek vagytok, én mindent jobban tudok" divatnak

2022. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Különben meg az ő családtagja is a gyereked. Miért ne lássa kamerán?
2022. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!