Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen zavar a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen zavar a parom szexualis multja..hogy tudnek ezen tullepni?

Figyelt kérdés

Kerlek szepen titeket, ertelmes es hasznos valaszokat irjatok, ami segitene rajtam.

Fel eve a baratom elmondta,h diakkent lefekudt a tanarjaval. Ez engem nagyon rosszul erintett, szorongásos tuneteim vannak,nem birom kiverni a fejembol. Azt hittem o ilyesmire sose lenne kepes, szamomra ez megbotrankoztato es etikatlan.Csalodtam benne..

Ti mit tennetek, eltudnatok felejteni?



#probléma #szorongás #elengedés #Megbotránkoztató múlt
2022. máj. 30. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez inkább a tanár részéről botrányos.
2022. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

"Ti mit tennetek"


Letiltanám az incel fiúcskák kamu kérdéseit GYK-n.

2022. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy nem fér bele neked valami, ilyenkor nem vagytok egymáshoz illők szerintem. Amúgy valóban a tanár részéről történt a hiba.
2022. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2, nem értem ezt a válaszod.

Bár nem tuntettem fel, de

Fiu vagyok, es a parom is

fiu.Es a kerdes sem kamu

2022. máj. 30. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
A párod csak egy kanos tini volt aki élt a lehetőséggel, hogy majd hirnevet szerezzen.
2022. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorforgató oda-vissza. Beteg tanár és beteg páros.
2022. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6,igazan hasznos volt koszonjuk szepen.
2022. máj. 30. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Várj, úgy érted, hogy a párod részéről etikátlan?? A tanár részéről az! A párod volt az "áldozat", akkor is, ha ő akarta.


Elengedésnél segít, ha sokat beszélsz róla másoknak.

2022. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
A tanár részéről etikátlan, nem a barátodtól, a tanár tuti kihasználta a barátodat. Kérdezd meg hogy miért tette, és valószínűleg segít elfelejteni, ha megérted az indokot.
2022. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

A tanár a gáz.


A barátod még fiatal volt és hülye.

2022. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!