Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fater engem zavar, mert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fater engem zavar, mert az anyámmal összevesznek, ez normális?

Figyelt kérdés

Reggel korán kelek, nehezen alszok éjjel, örülök melóba, hogy élek, ráadásul meg is faztam, erre amikor nagy nehezen elalszok fater irkál, hogy menyjek át, ez normális?

A sztorit leírom röviden. A szüleim nem jönnek ki jól, nem is jöttek ki és nem is fognak, csak a fater leszarja azt ennyi. Sosem törődött anyámmal igazán, csak az anyám szerette, anyagilag nem támogatta, meg a mai napig se támogatja, ugymond el van magának, külön kassza, de megis egy háztartás. Nagyon sokszor mondtam neki, hogy nem jó az amit művel, de lepergett róla és annyival elintézte hogy " jól van már fog be gyerek" persze elvicceskedve, úgy gondolva, hogy nincs gond, csak én dramatizalom túl. Most az anyám kidobta a szobából a dolgait, fater erre jött haza és engem ébresztett fel és athivott, hogy megmutassa (én a szomszédban lakok). Aztán még én vagyok a rossz, hogy megszolom, hogy ilyenert hívott át. Mondja meg nekem valaki, hogy tényleg én vagyok a rossz? Holnap is 5 kor kelek, hogy dolgozhassak, ma is alig bírtam ki, mert kicsit kapkod a betegség erre amikor lehetne se aludhatok.


Megjegyzem, nem vagyok apám ellen, csak látom, hogy nem működik, túl magának való, túl egós, amióta az eszemet tudom egyszer sem kért semmiért sem bocsánatot, még akkor sem, mikor kisebb koromban megverte az anyámat, ravagja, hogy az nem úgy volt, meg hogy nem emlekszik ilyenre, meg a sok hülyeség, szóval csak az egója irányítja. Engem becsületre tanított és mindig mindenről felvilagositott, hogy mi a jó és mi nem, de anyámmal akoor se működik, egyszerűen nem tud egyikőjük se boldog lenni a masikaval, nem értem a faternak ez így miért jó.

Na de mindegy is, szerintetek normális, hogy engem nyaggat?


2022. jún. 9. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki határozottan egy ilyen nyaggatásnál, hogy ez az ő életük, nekik kell megoldani, téged hagyjanak ki belőle.
2022. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az van, hogy ő is ember, el kell mondania valakinek ha valami problémája van és nem tudja másnak. Meg azért csak te vagy aki legközelebb áll hozzájuk.

Vagy áldozat szerepben akar tetszelegni, és ez esetben is te vagy erre a legalkalmasabb. Hisz, ugyancsak, te állsz hozzájuk legközelebb.

2022. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára kapcsold ki, ha napközben hív ne vedd fel a telefont. Neked dolgozni kell és nem éjszaka problémákat megoldani (sikertelenül), amikor el is válhatna. Miért nem teszi? Ezzel reagálj neki.
2022. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!