Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kisfiam, és a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfiam, és a feleségem, akivel igazán nem szeretjük egymást, vagy a barátnőm, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
A feleségemmel jó fél éve már megromlott a viszonyunk, szinte csak lakótársak vagyunk. Időközben beleszerettem a kolléganőmbe, aki viszonozza az érzelmeim, és azt hiszem, ő az igazi. Eddig tiszta, és nyilván el kellene válnom, de van egy egyéves kisfiam a feleségemtől, akit a világon mindennél jobban szeretek. Csak arra tudok gondolni, hogy vagy az én életem megy tönkre, ha a feleségemmel maradok, vagy a kisfiamé, ha elhagyom őket. Mi a fenét lehet így csinálni? Már nem sokáig bírom a lelki terhét ennek az egésznek.
2010. szept. 20. 18:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem válj el.

Éveket várahtsz, amíg nő a kicsi, megvárod amíg ovis lesz, uána, amíg iskolás, aztán amíg gimis stb... mindig van ok, amiért lehet várni.

Közben eltelik az élet, elmúlik a fiatalság, és boldogtalan leszel, és a feleséged is boldogtalan lesz.

Ne tedd ezt Magaddal, és a családoddal, ha tényleg nem lehet javítani, akkor válj el!

2010. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellett volna készülnöd arra, hogy az életetek megváltozik a gyerek születésével. Nagyon romantikusnak tűnik, hogy elmész a szerelem után, de attól félek, cseverből vederbe esel. Válás, összejössz a másik csajjal, elveszed azt is, 1 év, születik egy baba, megromlik a viszonyotok, aztán jön egy másik kollegina... Ez lesz, ha meg nem változol!

A feleséged most több figyelmet kell, hogy fordítson a gyerekre, neked pedig el kell fogadnod ezt a helyzetet. De hiszen nem vagy már gyerek, hogy egy nőhöz fuss mindig, aki megsimogatja a buksidat, ugye? Vagy mégis??? Felnőtt férfinek tartod magad? Mert akkor tudhattad volna, hogy kit veszel el, és hogy abból a nőből anya is lesz, miközben megmarad a feleségednek.

Arra is gondolj, hogy a kolléganőd most új és érdekes, csinosan és frissen látod minden nap, míg a feleségedet este fáradtan és reggel álmosan látod. Ja, meg éjjel, ha felkeltek a gyereksírásra. Persze, "logikus", az utóbbi nem nagyon kell egy vadászösztönnel rendelkező "férfi"-nek...

2010. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
JANI TE VAGY AZ? NA GYERE CSAK HAZA A MUNKAHELYEDRŐL MEGKAPOD AMI JÁR NEKED!!!!!
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Szegény Jani :)))
2010. szept. 23. 20:50
 25/26 anonim ***** válasza:
es mi lett azota?
2013. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tényleg! Mi lett azóta?
2017. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!