Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott reakció volt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott reakció volt, vagy jogos kiakadás?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha összeszedetlen lesz, de most történtbreggel, és én még meg vagyok ijedve.


Reggel sétáltattuk a kutyánkat a barátommal, és elütötte egy idősebb bácsi egy ilyen 4 kerekű az a mini nem tudom motor, vagy nem tudom minek mondják, ilyen piros, elöl van kosár része stb.


A párom 1 másodperc alatt reagált és utána ment a bácsinak, elkezdtek egymással ordibálni, majd a bácsi leszállt arról a mini motorrol vagy miről, erre a barátom feldöntötte azt a motort, és elkezdte izomból rugdosni, majd az arcába ordított az öregnek, hogy legközelebb te jársz így.


Nem tudom, hogy azért csinálta ezt a bácsi, mert már öreg és nem látta a kutyát, vagy direkt, minden esetre a kutyának nem lett baja ránézésre, de azért ma bevisszük az ügyeletre.


Megmondom őszintén én nagyon megijedtem, sosem láttam még ilyennek Őt, a kiabálás az szerintem még rendben lett volna, de más vagyontárgyában kárt okozni szerintem túlzás.


Az idős bácsi nem kért egyébként bocsánatot, először még neki állt feljebb, majd a vége fele már azt láttam, hogy Ő is fél és a sírás szélén van.


Annyi még, hogy a kutya a barátomé, úgy mentették ki a menhelyen egy bántalmazó gazditól, 6 éve fogadta örökbe, azóta azt látom rajta, mintha a saját gyereke lenne úgy szereti, lehet ezért volt ez a reakció?


2022. júl. 2. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Most ez a divat? A pasim vs idős ember? Uncsi.
2022. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon hasonlít egy kb egy hónapja feltett itteni kérdéshez, ahol a parkolóba volt vita.
2022. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bácsi ment mini motorral akkor a kutyát visszahívom magam mellé, ugyanúgy mintha biciklis jönne.

Gyorsan reagált? Azokat a segédmotorokat gyalog lehagyom😅 ennek cseppet kamu szaga van, gyakorolj még egy kicsit.

2022. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, ezt is ő írta: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Kérdező, az előző 2 kamu jobban sikerült, ezt már túltoltad.

2022. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor takarító nő visszapillantó volt.


Laposak a karakterek.


Amúgy kézírás alapján a boxolós sztorikat is te szoktad írni.

2022. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy agresszív a barátom, mit gondoltok erről kérdés. Unalmas....
2022. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem 1 hónap mva izgibb változat jön ki, mondjuk motor izé helyett űrsikló, bácsi helyett valami nagyhatalmú mágus, kutya helyett Demogorgon, ordibálás helyett lézerpuska harc vagy kardvívás, kutyasétáltatás helyett pedig mondjuk...nem tudom, bankrablás? Megy ez jobban is, olvass többet, meríts ötleteket
2022. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl agresszív a barátod.


Később ha megszokja hogy vele vagy, verni fog.

2022. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!