Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom érthetetlen kiakadására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom érthetetlen kiakadására mi a megfelelő megoldás?

Figyelt kérdés

Néhány hónap múlva munkahelyet tervezek váltani, amihez rengeteget kell tanulnom, viszont nagyságrendileg megdobná az életminőségünket, ha én is jóval nagyobb keresettel rendelkeznék mind kikapcsolódás, mind egyéb területen, ezért úgy gondolom, hogy néhány hónapon át néhány óra tanulás és önképzés hétvégente mindenképp megérné azért cserébe, hogy az életünk jobb lehessen.

A probléma azonban az, hogy mivel még nem élünk együtt, nagyon neheztelne, hogy nem csinálunk mindent is együtt az ő elképzelése szerint - menni minden hétvégén szombat-vasárnap csinálni valamit, több órás főzöcskézések, programok hegyei belesűrítve néhány napba (néhány hétköznap este + hétvégék). Amikor felvetettem, hogy inkább lemondok néhány nem-kötelező programról és csinálok 1 hétvégén programokat, finoman szólva nem repesett az örömtől.


2022. márc. 28. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem éltek együtt, gondolom nem túl hosszú kapcsolatról beszélünk. Ilyen formán valahol érthető a párod is, hiszen ha eddig csak hétvégén tudtatok együtt lenni, ezután még ez sem lesz vagy nagyon ritkán. Ha együtt élnétek, valószínűleg nem jelentene ekkora gondot. Különélés esetén több hónapig tartó folytonos külön program azért próbára teheti a kapcsolatot rendesen.
2022. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csak hétvégét töltöttük együtt, hanem 2 hétköznapot leszámítva minden egyes napot.
2022. márc. 28. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Megmondod neki, hogy valamit-valamiért. Neked most tanulnod kell, és nem érsz rá ennyit, mint amennyit ő szeretné pár hónapig. Bírja ki, nem örökké tart ez!
2022. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg tényleg érthetetlen a kiakadása..
2022. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem el kellene fogadnia, hiszen érte is hozod ezt az áldozatot, hogy a jövőben jobb legyen.
2022. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki is kellene valami programot találnia ezekre az időszakokra. Barátnőzni pl.
2022. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lennének programjai, tudna mit csinálni, csak nem akar, mert mindent közösen szeretne csinálni. Mindent.
2022. márc. 28. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy beszéld meg vele, hogy oké, hogy boldog párkapcsolatban vagytok, de ettől függetlenül mindkettőtöknek szüksége van időre, amit saját magára fordít. Ráadásul ebből ő is profitál, mert ezt a kettőtök érdekében teszed. Ha máshogy nem megy, akkor hagyd rá, majd beletörődik.
2022. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen emberrel sem lennék együtt, az is fix.
2022. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!