Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen kijelentések után van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kijelentések után van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éves kapcsolat, együtt élünk, de vannak problémáink. Például én annyira nem vonzódom már a barátomhoz, úgyhogy kevesebb a szex az utóbbi 2 évben, ahhoz képest, hogy milyen volt az első 3-ban. Ő ezt nagyon sérelmezi, úgyhogy neki ezzel van a főbb problémája. Emellett még vitázunk is elég sűrűn, azt mondja hogy eltávolodtunk egymástól, legalábbis ő tőlem biztosan, és hogy “halálra van ítélve” a kapcsolatunk. Na most egy ilyen kijelentés után van bármiféle értelme folytatni, vagy csak időpocsékolás az egész? Lehet jobb lenne pontot tenni a kapcsolat végére, ha ő így érez, hogy eltávolodott tőlem, engem meg már nem vonz szexuálisan kb semennyire.

Mit gondoltok?



2022. júl. 2. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

"engem meg már nem vonz szexuálisan kb semennyire."

Itt a vége,game over

Szívesen

2022. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 én is erre gondoltam. Köszönöm a megerősítést.
2022. júl. 2. 19:00
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Veheted ezt a mondatot figyelmeztető jelzésnek is. Pozitív a dologban, hogy tudtok erről beszélni, nem pedig a szőnyeg alá söpritek a problémáitokat.

Ha te lelkileg közelebb kerülsz hozzá, talán fizikailag is jobban vágynál rá. A következő egy két hónapban hetente randizzatok egyet és beszéljétek meg, hogy az intim együttléteket mivel lehetne feldobni.

Nem írnám le azonnal a kapcsolatotokat.

2022. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a biztatást, az ötlet sem rossz, csak nem vagyok benne biztos, hogy működne. Egy próbát mindenesetre megérhet.:)
2022. júl. 2. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok párkapcsolati tanácsadó, lehet nem a legjobb, de biztos találsz fenn a neten is anyagot ahhoz, hogyan lehet feléleszteni a tüzet. Nem ez lesz az első, ahol ezzel probléma van. 3-as.
2022. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondtad nem vonzódsz már hozzá 2 éve és te vagy megsértődve amiért azt mondta amit? 😂 vége van ennyi.
2022. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy bizonyos dolgok változnak, az természetes.

De jelen esetben ezek a változások állandó konfliktusforrást jelentenek, és nekem nem tűnik úgy, hogy ezeket már helyre lehetne hozni.

Egy olyan kapcsolatban pedig mi értelme vergődni, ahol nem érzed jól magad? Ez nem erről kell, hogy szóljon.

2022. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 Ja, én nem vagyok egyáltalán megsértődve. Csak elgondolkodtató a helyzet.

#7 lehet igazad van. Tényleg sok a konfliktus köztünk, olyan szempontból főképp, hogy egyre nehezebben tűrjük meg egymás negatív tulajdonságait, szokásait.

2022. júl. 2. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóban vagyunk mi is..34f
2022. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz döcögős a szex, ha folyton nehezteltek egymásra meg unjátok egymást. Ha lenne akarat lelkizni meg új élményeket gyűjteni, lenne szex is. Ha nincs akarat, csak elvárás, hogy magától menjen, akkor ez egy természetes forgatókönyv, belefásultok, és kétfelé fejlődtök.
2022. júl. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!