Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Szemétség lenne rendőrt hívni a saját barátnőmre?

Figyelt kérdés

Közös tulajdonú lakásunk van.

A barátnőm a covid óta itthon edz, és azóta eszelősen követelőzött, hogy legyen klíma, mert nyáron még éjjel is 30 fok van a lakásban.

Én egyáltalán nem akartam klímát, mert drága, egészségtelen és amúgy is utálom ezt a kényeskedő luxust.

A barátnőm egyedül kifizette és megcsináltatta (engedélyem nélkül), azóta folyamatosan megy. Nem képes arra sem hogy éjjelre kinyomja és inkább szedje ki a takarót a huzatból hanem rendesen alszik a takaróval mint ősszel, télen.

Nemcsak ez a baj hanem az alattunk lakó 84 éves néni is panaszkodott, hogy a kültéri egység a hálószobája ablaka felett van és iszonyatosan zavarja, ezért szépen kér minket, hogy csak napközben és csak pár órát legyen bekapcsolva. Már mosolyogva beleegyeztem, és mondtam a barátnőmnek, hogy az edzéshez pont elég, de ő ignorált és lekezelő stílusban megmondta a néninek, hogy akkor és annyit használja, amennyit akarja, vegye tudomásul, ráadásul tudja, hogy az ő ősrégi masinája sokkal hangosabb, csak a többiekben van annyi kulturáltság, hogy nem UGATNAK érte (ezt így mondta).

Egy hétten később a néni még egyszer szólt, aztán még rondábban küldte el, mire dühtől zokogva kihajolt az ablakon és a partvisnyéllel ütögette a kültéri egységet, és fejhangon kiabált, hogy "KAPCSOLD KI".

A barátnőm pedig ekkor sem kapcsolta ki, hanem engedett a csapból egy pohár hidegvizet és ráöntötte a néni fejére.

A nő ki is hívta a rendőrséget, de a barátnőm tagadta, hogy bármi rosszat csinált volna, ellenben jelentette, hogy a néni rongált, szóval a rendőrök még csak nem is őt figyelmeztették, hanem a nénit.

Szóval egy 80 feletti nyugdíjas jelenleg tehetetlen.

Én normál esetben kitenném innen a csajt, de közös a lakásunk, szóval nem tehetem. Esetleg mit tehetnék? Annyira buta vagyok, apám is 1000x mondta, hogy ne legyen közös tulajdon......


35/F

28/N



2022. júl. 2. 22:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%

A csajodnak van igaza. Az öreglánynak nincs joga rongálni a klímát.

Mellesleg a mostani hőség nem fehér embernek való. Föleg egy panel tud kib.szott átmelegedni. Ezek szerint a néninek is van klímája? Akkor mégis mit ugat? :D

2022. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen a helyzet. Adjátok el a lakást.
2022. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként mire fel hívnál rendőrt? A csaj nem bántotta az öregasszonyt, a kültéri hangereje gyanús, hogy bőven határérték alatt van, tehát nem szabálysértő. A csaj a saját tulajdonában lévő lakásba tetette a klímát, mindezt a saját pénzén, tehát lopással se vádolhatod. Mi lenne az indok, amiért kirángatod a rendőröket?
2022. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
97%
keresztbe akar tenni a csajnak. Semmi más oka nincs az ilyennek. Csak tudod, ha ok nélkül hívod a rendőröket ki, nem fogják díjazni.
2022. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%

Kötve hiszem, h a 84 éves néninek olyan jó a hallása, h hallja a kültéri egységet. Ez a "dühtől zokogva" pedig az idősebbek legkedveltebb manipulációja, tudom nálunk anyám ilyen a családban.

Elég irreális dolog elvárni a másiktól, h 30 fokos lakásban legyen éjjel nappal. Te pedig nem vagy férfias, h nem állsz a nőd mellé.

2022. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te ráizgultál erre a 80as nénire, azért véded ennyire🙂
2022. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%

"h 30 fokos lakásban legyen éjjel nappal."


Még ha csak annyi lenne!

2022. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
11%

Számomra nem is kérdés, hogy a néninek van igaza. Ezt a bunkó, szemét r.bancot úgy kidobnám, hogy a lába sem éri a földet. A klímáját meg szétverném, akkor kapcsolhathatja! XD

A kérdező pedig pont akkor nem lenne férfias, ha nem állna ki az idős néni mellett.

2022. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%
Már megint te? Akkora ocsmány szar kamu ez, mint a ház. Nagyon rá vagy izgulva erre az öregember témára, de legalább ne lenne ilyen szar fantáziád, látszik hogy a Mónika show volt az egyetlen örömforrásod gyerekkorodban.
2022. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
2%

Szepen leszerelnem a klimat amig nincs otthon a csaj ...

Elvegre az engedelyed nelkul szerelte be. Akkor ugyan ogy le is szerelheted ajd adj neki 5000.- h huzzon le a kondiba edzeni .



Am lakas meghirdet es viharsebesen elad

2022. júl. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!