Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Szemétség lenne rendőrt hívni a saját barátnőmre?

Figyelt kérdés

Közös tulajdonú lakásunk van.

A barátnőm a covid óta itthon edz, és azóta eszelősen követelőzött, hogy legyen klíma, mert nyáron még éjjel is 30 fok van a lakásban.

Én egyáltalán nem akartam klímát, mert drága, egészségtelen és amúgy is utálom ezt a kényeskedő luxust.

A barátnőm egyedül kifizette és megcsináltatta (engedélyem nélkül), azóta folyamatosan megy. Nem képes arra sem hogy éjjelre kinyomja és inkább szedje ki a takarót a huzatból hanem rendesen alszik a takaróval mint ősszel, télen.

Nemcsak ez a baj hanem az alattunk lakó 84 éves néni is panaszkodott, hogy a kültéri egység a hálószobája ablaka felett van és iszonyatosan zavarja, ezért szépen kér minket, hogy csak napközben és csak pár órát legyen bekapcsolva. Már mosolyogva beleegyeztem, és mondtam a barátnőmnek, hogy az edzéshez pont elég, de ő ignorált és lekezelő stílusban megmondta a néninek, hogy akkor és annyit használja, amennyit akarja, vegye tudomásul, ráadásul tudja, hogy az ő ősrégi masinája sokkal hangosabb, csak a többiekben van annyi kulturáltság, hogy nem UGATNAK érte (ezt így mondta).

Egy hétten később a néni még egyszer szólt, aztán még rondábban küldte el, mire dühtől zokogva kihajolt az ablakon és a partvisnyéllel ütögette a kültéri egységet, és fejhangon kiabált, hogy "KAPCSOLD KI".

A barátnőm pedig ekkor sem kapcsolta ki, hanem engedett a csapból egy pohár hidegvizet és ráöntötte a néni fejére.

A nő ki is hívta a rendőrséget, de a barátnőm tagadta, hogy bármi rosszat csinált volna, ellenben jelentette, hogy a néni rongált, szóval a rendőrök még csak nem is őt figyelmeztették, hanem a nénit.

Szóval egy 80 feletti nyugdíjas jelenleg tehetetlen.

Én normál esetben kitenném innen a csajt, de közös a lakásunk, szóval nem tehetem. Esetleg mit tehetnék? Annyira buta vagyok, apám is 1000x mondta, hogy ne legyen közös tulajdon......


35/F

28/N



2022. júl. 2. 22:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%

A baránődnek van igaza!!!!


"barátnőm egyedül kifizette és megcsináltatta (engedélyem nélkül),"


Mi az, hogy az engedélyed nélkül?????? KÖZÖS a lakás!


Te miért szarod le, hogy neki melege van???

Én is a fejére boritottam!


Mivel klimaváltozas van, ezért a klíma, már rég nem luxus!

2022. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
36%

#18


"A kérdező pedig pont akkor nem lenne férfias, ha nem állna ki az idős néni mellett."


Egy férfi akkor férfias, ha a "sajátját" védi és nem egy másikat. Lúzerpöxxcs mód nem a nőd mellé állni nyilvánosan. Többek között ezért is nézők semmibe a szeretőt nyilvánosan a férfiak és maradnak a hivatalosan a saját nő mellett, védi a sajátját.

2022. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
1%

#22

Egy férfi attól férfias, ha azt védi, akinek igaza van, függetlenül attól, hogy kivel milyen viszonyban van. Lúzerpöxxcs mód csak azért a "sajátod" mellé állni, mert épp aktuálisan őt dugod.

2022. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem dugja. Nyilván nem véletlenül.
2022. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
96%

23, miben és miért lenne igaza az öregasszonynak?

A nő a saját lakásában szerelt fel egy modern klímát, aminek a zajszintje alacsony, tehát mindent törvény szerint tett. Ezzel szemben, más vagyontárgyát ütni, simán bűncselekmény.

Emellett a társasházban valószínűleg nem csak neki van klímája. Már csak azért is, mert a nőnek a leírás alapján szintén van, amit szintén használ.

Csak azért, mert az öregasszonynak épp az a hárklija, hogy ez zavarja, nem kell haptákba állni. Vagy, ha épp az zavarja, hogy mennek a motorosok, akkor joga van kiszúrni a kerekeiket, vagy kitiltani őket az utcából? Mert, ez pont ugyanaz.

2022. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%
Én a csaj helyében rábeszélném a vénasszony szomszédjait, hogy menjenek át hozzá és követeljék a régi, hangos klímájának a kikapcsolását.
2022. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
1%

#25

Szinte mindenben.

A nő nem a saját lakásában szerelt fel klímát. Ez a nő félig a saját, félig más ember tulajdonában lévő lakásba szereltetett fel klímát, a másik tulajdonos akarata ellenére. Nemcsak a szomszéd néni akaratát vette semmibe, de még a saját párjáét is. Ilyet biztosan nem tűrték el senkinek, repülne a hülye klímájával együtt.

2022. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
90%

#27: MUcuka! Nem kell a szomszédtól engedélyt kérni, akinek mellesleg szintén van klímája.

Nem egy pár. SZakítottak.

Mivel a lakás fele a nőé, nem reptethet senkit.

ENgedélyt sem kell kérnie a kérdezőtől. Egyik akar klímát, a másik nem. Miért a kérdező akarata érvényesülne? FŐleg, hogy nem ő fizeti, és élhetetlen ilyen hőségben egy lakás.


A kérdező egy tipikus hisztis f.sz, aki csak keresztbe tenni akar a másiknak.


AMúgy nem értem, miért nem adják el a lakást és szabadulnak meg örökre egymástól.

2022. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a kérdező agybaját mutatja, hogy ilyenért rendőrt akar hívni, ráadásul alaptanalul. Nem véletlen lett ez a farok ex.
2022. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
27, a néni nem azt sérelmezte, hogy a kérdező akarata ellenére lett klíma. Az ő kapcsolatuk alakulásához végképp nem lenne köze, de nem is ez volt a vita tárgya. Szóval, a néni milyen jogon szólna bele abba, hogy a szomszéd mennyit használja a klímát?
2022. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!