Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki? nem ciki? vagy ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki? nem ciki? vagy ne is foglalkozzak mások véleményével?

Figyelt kérdés

szóval van egy srác, aki tetszik, és én is neki ... csak a korkülönbség a probléma ... Ő 16 éves, én pedig 19 ... engem őszintén szólva nem zavar ... csak egy suliba járunk, és tartok a többiek véleményétől.

(igen, 19 évesen még gimibe járok... de nem bukás miatt ... )

szerintetek bevállaljam ?:)


2010. szept. 20. 20:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem neked válaszoltam kérdező, hanem az egyik hozzászólónak. :)
2010. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
oké :) de én kérdeztem, és nem ők ;)
2010. szept. 20. 20:53
 13/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: nyugodtan kapcsold össze magad vele. Most komolyan mit vesztesz? Max ha mégsem jön be, akkor elválnak útjaitok. Legalább lett egy tapasztalatod.
2010. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20:44 vagyok.Köszönöm a paraszt reakciókat. Elmondtam a tapasztalataim és a véleményem a kérdésre válaszolva. Ha valakinek nem tetszik, mondja el a sajátját vagy ha az nincs, akkor kussoljon. Ez nem vitaoldal.
2010. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

köszönök minden hasznos választ, szerintem megpróbálom .. :) de azért még elfogadok több tanácsot is :)

és kérlek, ne vitatkozzatok :)

2010. szept. 20. 21:03
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
21:01@ Egy jót nevettem rajtad. Te is gondolom valami érett valakinek tarthatod magad.
2010. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Semmi baj 20:44, de néha menj ki az utcára is. Megéri. Ne ijedj meg a sok embertől, azok ugyanolyanok, mint Te. Semmivel sem kevesebbek. Hát nem szuper, hogy nem csak te vagy a világon?
2010. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ma 21:12: ő 20:44, a túlérett.
2010. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem volt egy 16 éves párom 19 éves létemre, és nem volt rossz, igazából jobban kijöttem vele, mint bárkivel eddig. a kapcsolatnak nem a korkülönbség, hanem a távolság vetett véget, nem tudtunk találkozni. de most is beszélünk, hasonló a felfogásunk, hozzáállásunk a dolgokhoz. igaz, sokszor érzem/éreztem rajta, hogy még "gyerek", és ehhez türelem kell, szó mi szó =) de ha van türelmed, van benned még némi gyermeki én (amit sokan összekevernek a gyerekességgel) működhet a dolog. sok sikert!

(amúgy nekem is mondták páran, hogy hú de gáz, mások azt mondták, hogy tisztelik, hogy nem akadok fenn a koron, ha látok valamit a másikban, kinek mi=))

2010. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

ma 21:19 köszönöm, ez volt eddig számomra a leghasznosabb, amúgy Ő is elég messze lakik, de kollégista és nem megy haza minden hétvégén .. de valahogy majd alakul a dolog :) és egyébként még nagyon bennem van a gyerek :D ugyanis a legjobb barátnőm is 16 éves, pont mint a srác :D és mellette igazán "gyerek" lehetek. és ezt szeretem :d

azoktól pedig, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem "itt osztják" egymást, kérlek titeket, ne írjatok :)

2010. szept. 20. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!