Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként hogyan kezded visszahód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan kezded visszahódítani a párod?

Figyelt kérdés

Együtt vagytok (mèg), és te megpróbálsz tenni vlmit h újra olyan legyen mint régen.


Hogyan csinálod a szexen és az erotikusabb dolgokat nem nézzük?


2022. júl. 5. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy.

Az utolsó mondat mit jelent?

2022. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelek rá, míg együtt vagyunk hogy ne távolodjunk el egymástól. Sok felesleges időt és energiát spórolok meg magamnak ezzel a kis mindennapos odafigyeléssel.
2022. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sport.


Jót tesz az önbizalmamnak, hogy könnyebben lezárjam.

2022. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Leírom hogy mik nem hatnak semmit, ugyanis nekem soha nem sikerult

- külső változtatás(voltam platina szőke, hosszu fekete hajú, démoni vörös, szőkéhez enyhe krémszínű bőr világos szemöldök, feketéhez enyhén barnas bőr vadmacska stílus, vöröshöz hófehér bőr mélybordó rúzzsal), c.gó stílus mélybarna bőr hosszu szoknyák, qrvás arc, öltözködési stílus változtatás(passzos szexi r.bis, laza vagány sportos, élénk színek/ vagy fekete/vagy krémszínek, magassarkúk vagy deszkás cipők, minden más férfi tapadt rám ezerrel! úton útfélen, szórakozóhelyeken, akár utcán kozlekedésiken is, mindenhol, a haverjai is tátott szájjal bámultak! Csak a párom nem🤣

- figyeltem mik a bajai, anyagilag kevés voltam, építettem karriert pár honapon belul lettem pénzigyi osztályon irodavezető(önmagamat is felulmultam a páromért ugyanis ezt magamrol sem hittem el korábban.

- próbáltam féltékennnyé tenni, vagy erős nő lenni, akinek tartása van és féljen ő hogy en lelépek, nem nekem kell itt tartani, örüljön hogy vele vagyok(a tartás, es az, hogy "nem kap meg" lazán konnyedén, es küzdenie kell, mézesmadzagokat húzgáltam csak előtte, ezek úgy ahogy, ideig óráig hatottak is amugy, feléledt a vadász benne rám, de tartós változást nem hozott)

- nem féltékenykedtem, megjátszottam hogy lesz.rok minden más nőt, mert én jobbnak tartom magam, önbizalmat mutattam, hogy pl szánalom szint akivel csetel stb

- kemény voltam és amikor nem tetszett vmi nem restelltem kimondani hogy felőlem repülhet mint macskát sz.rni kivágom ha ez ugy van amit látok(rosszul lettem az előzményeitől csak epp benéztem a dátumot es vagy 10 évvel ezelotti szerelmes üzengetéseit találtam meg a gépen az xls vagy milyen idiota fájlokban🤣)es eléggé jol hatott rá hogy keményen katonásan kidobom a p.csába ha kell, nem fogok én p.csogni

- pszichologiai teszteket csináltam vele hogy jobban belelássak pl kepzeld el hogy erdoben setalsz meglatsz egy állatot, mész tovább ott egy ház, bemész

Aztan a teszt eredménye milyen allatpt kepzelt el(kedves vagy vad, kicsi vagy nagy, felelmetes vagy cuki stb) minden állatnak jelentése van, igy valahogy a hozzám állásárol is próbaltam képet kapni, tudni mit jelentek neki, mit jelent más nő, milyen hianyai lehetnek

- felveszed az okos rafinált okos nő stilust, aki mindenből pénzt csinál, a parkapcsolata csak a 2.helyen van pl.kimaszkal kulfoldre is dolgozni de hazajár a párjához(ez is elég erőteljesen hatott, nem győzött utánam kaparni szerelmeket vallani,.menjek haza dolgozzam otthon könyörgések. De ez is csak addig tartott, mig haza nem mentem..)

- őszinte beszélgetesek sz.rt se érnek (vagy nem őszinték, vagy csak kritizálnak, de elmondja hogy ez az a baja veled, megváltozol, kicseréled magad egy teljesen masik nőre, es akkor utána meg más baja lesz veled..nincs vége soha)

- lábtörlő effekt, megfelelési kényszerek elengedése, önérvényesítés, nem hagyod hogy elnyomjon, kiállsz magadért, az meg még szakítást is von maga után.(ebbe a fázisba akkor estem amikor már 110%ot teljesítettem, mar a világ összes pasija rám volt állva, már fejen álltam mindent megtettem vert izzadtam es még akkor is kifelé kacsintgatott es szoval feladtam mindent)


Szóval leírtam most azokat amik sz.rt se értek.

2022. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

+1

Az elesett, szerelemre éhes érzékeny nő effekt sem jött be

2022. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

4.5. Vagyok

Még annyit hogy 2 pasi miatt izzadtam csak vért, azota bevettem a lesz.rom tablettát, simán kihajítok bárkit küzdelem nélkül, és megfordult a világ.

Miattam izzadnak, miattam küzdenek sírnak és könyörögnek azóta mióta egyaltalán nem akarok megfelelni de olyan szinten nem, hogy az se érdekel ha hibazok, csúnya vagyok, vagy a páromnak nem tetszik valami. Vagy elvisel vagy nyitva az ajto.

Érdekes azota nem birom levakarni a parjaimat magamrol. Szakitás után is zaklatnak

2022. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu, hódítsa a gömbvillám, de nem én. Egyedül ezerszer jobb.
2022. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Leírom, ami nekem működött. Ez nem azt jelenti, hogy neked is működni fog, de érdemes megpróbálni.

1. Fogadd el, hogy sosem lesz ugyanolyan, mint régen. Nem várhatod egy sokéves kapcsolattól, hogy ugyanolyan legyen, mint egy pár hetes.

2. Szeresd a partnered. Őszintén, teljes szívből és feltétel nélkül. Ez nem is olyan könnyű, mint amilyennek elsőre hangzik. Mert elkezd az ember aggódni, hogy mi lesz, ha a másik nem viszonozza a szeretetet, vagy nem úgy, ahogy te azt elvárod. Elkezdesz méricskélni, mennyit teszel bele te a kapcsolatba és mennyit a másik. Aggódsz, hogy nem éri meg, túl sokat adsz. Ezeket a félelmeket le kell bontani, el kell engedni. Ne játszmázz, ne fogd vissza az érzelmeidet. Csak őszintén.

3. Légy türelmes. Ne várj azonnali eredményt. Az elhidegülés sem egy nap alatt történik, a helyreállításra is időt kell hagyni. Te add bele a magad 100%-át, a többi meg majd lesz valahogy.

2022. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Közösen megélt új dolgok. Bármi... ezekre kell koncentrálni.
2022. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden attól függ, a másik is akarja-e azt a kapcsolatot, hogy jobb legyen… Különben a fejedre is állhatsu, mint a 4-5..


Nekem sem sikerült. Bár voltak időszakok amikor igen. Minőségű idő, új dolgok kipróbálása együtt, figyelem a másik felé és apró kedveskedések a számára: pl adott péksütit többször kereste a boltban, de sosem volt. Fogtam és egyik este vacsira megcsináltam neki én. Jól esett neki.


Kell külön töltött idő is néha, hogy hiányozni is tudjál, észrevegye ha nem vagy ott.


Sokmindent lehetne írni, de nem hiszem hogy van egy univerzális bevált recept, azt sem tudni mi a gyökér probléma. Pl állandóan egUtt vagytok vagy pont hogy alig vagytok együtt. Csak ki kell szakadni a szürke hetkoznapokból. Nem csináltok semmi újat már egy ideje, ellustultatok. Éltek egymás mellett és nem figyeltek a másikra. Stbstb

Ezekhez érdemes sztem kiválasztani a lépéseket, mit szeretnel megoldani, többet foglalkozni?

2022. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!