Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen egy férfi, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy férfi, ha a lány azt mondja neki, hogy össze van zavarodva, és nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Szerintetek ilyenkor mi kell ahhoz, hogy a lány újra 'vissza találjon' a barátjához?

Mármint a pasi, hogy viselkedjen vele ebben az esetben?

Biztos tudjátok, ez tipikusan az a helyzet, mikor a pasi bármit mond, bármit csinál, az a lánynak nem jó, tehát ilyenkor nagyon beszélgetni se lehet. Szerintetek mit kéne tennem? Kérlek ezektől a "hagyd ott, lépj tovább" tanácsoktól kíméljetek, mert szerintem nem mindig az a megoldás. Csajok voltatok ilyen szituációba? Mi ilyenkor az amit tehet egy pasi, amitől "újra rátaláltok" illetve mennyi idő egy ilyen állapot körülbelül? Sorry ha hülyén kérdeztem, de szerintem értitek mire gondolok, vagy esetleg srácok hasonló szituáció volt a barátnőtökkel? Hogy viszonyultatok hozzá ez idő alatt? vagy mit lehet tenni?

Köszi a tanácsokat, a lányoknak pláne :D



2019. márc. 25. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Páros lábbal b... ki!
2019. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Fordítok: össze van zavarodva, és nem tudja mit akar = nem igazán érzi jól magát melletted, de még nem akar elengedni.


A legjobb amit tehetsz, hogy adsz neki egy előre meghatározott időt a döntésre, addig nem keresed, nem nyaggatod. Aztán ha ez az idő letelt, akkor választás elé állítod, ahol csak egy határozott választ fogadsz el, hogy veled vagy nélküled. Ha ő nem tud erre egyértelmű választ adni, akkor bármennyire is nehéz, szakíts vele.

2019. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt kommunikálni se tudom felé, mert akkor besértődne hogy ultimátumokat adok vagy ilyesmi, most jelen pillanat ott tartunk, hogy beszélünk szinte naponta de nem sokat, és csak ilyen "miújság""hogy vagy" stb témákról, és megkérdeztem hogy találkoznánk e, erre aztmondja, hogy idegesíti, hogy folyton ezzel szekálom, pedig ritkán kérdezem tőle.. De általánosságba a válasz, hogy szeretne találkozni, de most kvázi "nem tud időt szakítani rám" (ugye ahogy mondtam össze van zavarodva és amíg nem tudja mit akar szerintem találkozni se akar) de nem tudom mitévő legyek? én nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszíteni..
2019. márc. 26. 00:23
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerint a kommunikációval is gond lehet. Fontos lenne megtanulni többször beszélni az érzéseidről, hatékonyan, bővebben, a lányt is beszéltetni, kérdeztni több mindenről, a saját ügyeiről, milyen érzései vannak a ezekkel kapcsolatosan, stb. Ugyanakkor fontos az önismeret is, pár jó előadást megnézni erről youtube-on és nagyjából tudni fogod, hogy milyen igényeid vannak érzelmileg, amiket adni tudsz és kapni szeretnél :).34N.
2019. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy nem ezt akarod hallani (olvasni), de 99%, hogy már elveszítetted. Nők akkor szoktak így viselkedni, ha nincs elég bátorságuk megmondani, hogy részükről vége. Gyakorlatilag arra vár, hogy ábrándulj ki belőle. Ha nem teszed meg, a következő lépés valami hazugság lesz, pl. úgy érzi, hogy most nem fér bele az életébe egy kapcsolat, esetleg valamilyen eddig nem ismert rokon betegsége viseli meg nagyon, vagy neki lesz valami rejtélyes betegsége, problémája, ami miatt nem akar kapcsolatot.
2019. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal olvasom, de valahol mélyen énis erre gyanakszom :(
2019. márc. 26. 00:37
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

"Összevagyok zavarodva, nem tudom mit akarok" ez egy lerázós duma. Jelentése: "Ennyi az annyi Sanyikám és szeretném, ha erre magadtól jönnél rá."

32/f

2019. márc. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
74%
Nem szeretár már úgy hogy szerintem ne hagyd magad tovább hülyének nézzni ha szeretne minden idejét veled töltené és nehogymár még ő hisztizzen mert te találkozni akarsz vele ne hagyd magad és ha a sarkadra álsz és azt mondod neki hogy figyelj most döntsd el hogy.mit akarsz és ha ha azt válaszolja hogy nem tudja akkor mond neki h legyen vége és figyeld meg hogy pár nap múlva ő fog keresni de ha nem akkor vagy van valakilye vagy tényleg nem szeretett
2019. márc. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Vege..
2019. márc. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Hagyd egy kicsit békén, ne írj pár hétig, ezalatt kiderül ha hiányzol neki. Én is voltam már így hogy nem tudtam mit akartam, leszállt rólam a pasi, volt egy kis nyugi, aztán kialakult bennem hogy oké, és akkor írtam neki. Vagy te írsz pár hét múlva.
2019. márc. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!