Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret, mert másokkal beszél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret, mert másokkal beszél?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, ő a férfi. Szóval feltűnt, hogy este sokáig fent marad és telefont nyomkodja. Láttam, hogy regisztrált snapchatre meg instára (eddig nem voltak ilyen alkalmazásai a telefonján). Én meg 1 hétrn át minden este mikor aludt megnéztem a telefonját, hogy mit írogat meg kikkel beszélget. Kettő 16 éves lánnyal. Mindkettőnek írta hogy szereti és nem akarja elveszteni őket.

Mikor ezeket felhoztam neki, azt mondta csak barátkozik, mert nincsenek barátai és csak barátságból ír ilyeneket. Ezt elhiggyem? Amúgy 25 évesek vagyunk


2022. júl. 6. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis azt hiszel amit hinni akarsz…
2022. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig teljesen egyértelmű, hogy mi az ábra.
2022. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye?
2022. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért hinnéd el? Totál egyértelmű helyzet.
2022. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátaival szexel is. Ez neked probléma lenne? Hisz csak barátok. Hagy csinálják. ^^
2022. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Szeret (hiszen szeretkeztek is -gondolom), de másokat is szeret, mert így a jó neki.

Szakíts, mielőtt hasra esnél!

2022. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te a saját szemednek sem hiszel?

"Mindkettőnek írta hogy szereti és nem akarja elveszteni őket." Ezek nem barátkozós szavak (nyilván őket sem szereti, csak dugja Őket), mint ahogy Téged.

2022. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én párom 31 éves fejjel “ barátkozott” szintén így. Aztán írt egy “ barátja”, hogy ők amúgy 2 éve “ járnak” és jó lenne ha látogatná a gyerekét. Én persze padlót fogtam. Szerinted? :)
2022. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen vagy, ha ez neked nem áll öszze/elfogadod.
2022. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagy és ezt elhiszed ?
2022. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!