Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy ez már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ez már nem csak barátság? Többi lent

Figyelt kérdés

nagyon szeretek egy fiút, az egyik legjobb barátom, és azt érzem, hogy mindig csak hozzá bújnék. csak én kb fél fejjel magasabb vagyok nála, és sajnos kövérebb is... tényleg nem tudom, hogy most mi van, mert egyszer, amikor mentem haza egyszer csak ott termett és elkísért, pedig ő sokkal közelebb lakott onnan :\ msn-en is beszélgetünk, tök sokat, és valahogy minden beszélgetésünkbe legalább egy szivecske bekerül, néha több is. mármint hogy ő írja. egyáltalán, honnan deríteném ki, hogy van e barátnője?

remélem ő ezt nem látja, de ha magára ismer, akkor szólok, hogy csak elgondolkodtam

15/l


2010. szept. 21. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
a legjobb barátod és nem tudod van-e csaja?
2010. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel legjobb barátok vagytok így nem égő rákérdezni van e barátnője, bár amúgy sem az. :)

Ha nincs, akkor kérdezgesd van e kiszemeltje, vagy adj neki jeleket, és ha viszonozza, vagy lép, akkor nyert ügyed van úgymond.

2010. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na igen az lemaradt, hogy ezeket a jeleket könnyen félre lehet ám érteni, főleg egy legjobb baráttól, mert nekem is volt már ilyen, hogy megláttam a nyakába ugrottam, meg msn en a sok szív meg ilyesmi, és utána magyarázkodhattam, hogy csak mivel legjobb barát így nagyon szeretem, de semmi több.
2010. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat :)
2010. szept. 21. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdezz rá ennyi az msn-es beszélgetésbe meg a szivecske hát az olyan aranyos volt nekem is ezelőtt pár évvel csak kinőttem belőle már nagyban nyomom inkább :D ;) hajrá!
2010. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fájni fog lehet amit írok,de én is voltam hasonló helyzebe(magasabb vagyok)ha nem voltál még szerelmes kerüld mert könnyen az lehetsz)és nagyon tud fájni, ha nem kapod ugyanazt vissza amit szeretnél!Egy idő után bármit megtennél csak hogy a tiéd legyen és rossz lesz ha mással látod és ha igazán szeretni fogod nehéz lesz a felejtés.Remélem neked összejön azért drukkolok de egyben vigyázz...
2010. szept. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: éppen ez történt velem, volt egy fiú, azt hittem a barátom, a padtársam volt, és elhitette, hogy nem csak én szeretem őt, hanem ő is engem, valentin napra adtunk egymásnak ajándékot, de semmi nem volt :( és már két-három csajjal láttam együtt azóta, az egyik osztálytársam/barátnőm volt :( ezért is félek, nem akarom őt is elveszíteni :(
2010. szept. 27. 22:08
 8/8 anonim válasza:
Akkor próbálj meg csak barátként tekinteni rá..hidd el könnyebb lesz..sajnálom
2010. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!