Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelem van, bulik, barátok, kialakul az együtt élés ritmusa, minden a sínen, akkor mi hiányzik nekik amiért lelépnek?

Figyelt kérdés

Kb úgy lubickoltok a szerelemben, mint hal a vízben.

Kocsiban zene, rengeteg barát, kikapcsolódás, szeretitek egymást, kialakul a munkával is párhuzamban az egy életritmus, együttélés, közös élet, szülők, karácsony(ok), gyakorta adtok a megjelenésetkre is kb egymáshoz öltöztök, egy a stílus, az életritmus, az élet szeretete is.


Erre meg a másik valahogy valamiért kilép. Fokozatosan veszti el a kedvét, neki a programok nem annyira töltik, mint téged, inkább belőled táplálkozik csak a te örömed vonzásod ragad csak rá, de neki a kocsi zene szórakozás barátok szabadidő, valahogy nélküled is ugyanugy kocsi zene szórakozás barátok szabadidő.

De kérdezed őt mi töltené, válasz veled minden, veled bármi, mentek akár nyaralni kirándulni is.


De mégis múlik a szerelmük, bennük a "pezsgés", néha ugyan vissza tudod hozni a másikban, élesztgeted, de az is csak addog tart, utána megint mélyzuhanás. Az érdektelenséggel együtt elkezd kritizálni kötözködni, átmegy még veszekedésekbe is, haragba is a másik, addig fajul, hogy szakítotok is.


Én egy állando érzelmi síkon, boldogságon vagyok szinte minden kapcsolatomban, és mindig végig kell néznem azt a "görbét", ahogy a másik közben lineárisan ível lefelé.


Soha nincs időm arra hogy nekem is múljon, unjam, vagy leíveljek, én még lubickolnék, én még nagyon tudnám élni az egészet. Már a kapcsolatban is kezd hiányozni nekem a másik hogy ő érzelmileg már nem ott van, mint én.

Már nincsenek forró ölelések, rajongó tekintetek, látom ahogy nenne múlik és soha nem tudom megállítani.


Mi az ami kellhet nekik? Mert hogy nem az az élniakarás ami nekem, az biztos.



2022. júl. 8. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
A nőknek mindig kell a jobb, szebb, nagyobb, a CHAD
2022. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a női tag.
2022. júl. 8. 20:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Másra vágynak. Melletted jöttek rá eddig, hogy nem azt az életet szeretnek, ami veled lehet. Sajnos van ilyen, én is sokszor jartam így…
2022. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne, hogy csak részedről van meg a szerelemben lubickolás
2022. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De amikor kerdezem mire, akkor veled mindent, veled bármit.

Ennyi a válasz csak.

2022. júl. 8. 21:18
 6/19 A kérdező kommentje:

Lineáris a dolog. Bennük is megvan a lubickolás, csak az múlik.

Bennem meg nem.

2022. júl. 8. 21:24
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De pont azért, amit a 3-as és a 4-es írt.

Meg hiába mondják, hogy "csak veled, veled bármit", egyszerűen valahol érzik, hogy inkább másra vágynak.

2022. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Depresszió?
2022. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De minden mást is csinálunk.

Es szerelmesek, csak az múlik szerintem.

Lehet van vmi belső problémájuk.

2022. júl. 9. 10:22
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért múlik gyorsabban náluk, mert mint írtuk rájönnek, hogy másra vágynak. Ezen kár tovább rugóznod.
2022. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!