Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kellene fizetnem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kellene fizetnem a barátnőmnek a benzinpénzt, ha autóval jön hozzám?

Figyelt kérdés
Tegnap szemrehányást tett, hogy milyen gyakran jön ő hozzám kocsival, és hogy adjak bele a benzinpénzébe.

2022. júl. 11. 06:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Megbeszélés kérdése.

Nekem nem lenne kérdés, én magam kérdezném meg, hogy fizessem-e legalább egy részét.

2022. júl. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ezt veheted "enyhe" célzásnak, úgyhogy ja,nem ártana.
2022. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Miért tett szemrehányást? Mi volt az előzménye?
2022. júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1-es: na igen, mert személyedben Sir Lancelotot, a gáláns, gáncs nélküli lovagot tisztelhetjük, aki mindig gondol mindenre és tökéletes. Mi, gyarló emberek meg csak lessük páratlan nagyvonalúságodat, ámulunk fényes, csillogó páncélodon, aranysörényű lovadon.
2022. júl. 11. 07:42
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

#4

Ehhez azért nem kell Szőr Lánszelotnak lenni...

Alap illem hogy amikor az egyik fél egy oldalúan veszi a fáradságot,+ pénzt áldoz bele abba hogy láthassa a hülye fejed minél gyakrabban, akkor Te is megpróbálsz kompenzálni valamivel.

2022. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Mi lett a férfiakkal?

Már a felesben fizetés is, költségmegosztás is derogál nekik, vagy ugyanaz az ember írja ki ezeket a kérdéseket gyakorin?


Úgy néz ki csak a barátnődnek kerül pénzbe a benzin, járj hozzá te, ha neked ingyen van. :)

2022. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Én a barátnőd helyében nem mennék többet hozzád. Ennyire idiótára a franc se lenne már kíváncsi. Nem is értem mit eszik a sóher fejeden. Ha esetleg valami csoda folytán jól is nézel ki, az egyáltalán nem kompenzálja a kapcsolathoz való önző hozzáállásodat.
2022. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Egyoldalúan csak ő jár hozzád a saját pénzén? Azaz ingyen megy a punci a házhoz és nem tetszik, hogy kicsit beszállj a benzin költségbe? Ez a csaj is elég buta, hogy egyáltalán szóba áll ilyen hitvány alakkal.
2022. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
4-es kommented alapján nem tudom eldönteni, hogy troll vagy avagy egy nagyon suttyó ember. Miért olyan nagy dolog a barátnőddel megbeszélni a dolgokat, avagy beleadni az utazási költségbe? Hiszen azért utazik, hogy együtt legyetek!
2022. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem ártana, ha csak ő megy hozzád.
2022. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!