Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom ez milyen " hiányoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ez milyen " hiányosság" barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Barátnőm munkájából kifolyólag minden nap megy postára. Anyum mikor tegnap voltunk náluk küldött csekket befizetni pénzzel együtt.

Barátnőmnek adta oda,ő meg ráírta h befizetni és ott hagyta az asztalon.


Ez már nem az első h ennyit nem tesz meg a másikért ( míg neki mindenki segít,meg elintézi helyette,csakhogy neki könnyebb legyen) h elintézze ha már úgyis oda megy, és ne a másiknak kelljen útba ejtenie mikor nem lenne arra dolga.

Viszont ő minden nap tud kérni h intézze el vmelyikünk stb..


Ez is azt mutatja h nem számíthatok rá és még ő mondja h nem figyelek rà,holott amit tudok igyekszek levenni terhet a válláról..

( én ebben az esetben fogtam vna a csekket és vittem volna)


2022. ápr. 8. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet csak ottfelejtette.
2022. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hú de ostoba vagy
2022. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele hogy találjon egy normális pasit végre
2022. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott felejtette, na és? Veled se élnék együtt...
2022. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy az, aki minden nap sapitozik ,hogy a baratnoje hazaerve "lerugja a cipojet" es mobilozik, nep pedig hutot takarit.
2022. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szamlaszam a csekken tudtommal, vagy legalabbis a levelben amivel erkezik tuti, ahova lehet utalni. Problema megoldva, nem kell kiteroket tennie senkinek.
2022. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon életszerű történet...

Komolyan nem tudsz már mit kitalálni, hogy azt a szerencsétlen csajt mocskold?

2022. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, ez már megint a hiányosságos emberke... múltkor az volt a gondja, hogy a szabadnapján a barátnője pihenni szeretne, nem az ő seggét nyalogatni meg ganajozni a lakásban, mint a lábtörlő ismerőse... most meg az, hogy egyszer elfelejtett elvinni egy csekket?
2022. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
A te anyád. Ezek szerint jobban ráérsz, mint a csajod. Miért nem adod te fel azt a csekket? Ennyire hogy lehetsz lusta?
2022. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!