Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy nem tehet róla de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem tehet róla de mégse merek vele így jövőt tervezni?

Figyelt kérdés

Barátnőm ha csak pár napos nehezebb időszaka van a munkában ( irodai munka) úgy lemerül, hogy utána nem tud menni dolgozni ( fejfájás, gyengeség hányás stb) és betegállomány a vége.


Sok fárasztó, nehéz időszak lesz még ami nem csak pár napos. Mondjuk ha gyerek lesz egyszer vagy házat veszünk amivel lesz meló.. és mi lesz akkor ha már most ez történik csupán pár napos nehezebb időszak után?


Mert már most is azt érzem rám szakad minden, és sokszor én oldok meg dolgokat és ha még ott lenne a gyerek.. én tőle nem tudok kérni mert csak a kifogás jön " amit gyűlölök"


Egészségi szempontból 3v4 havonta teljes labor és verkep alapján nincs betegsége..hiába mondja neki az ember egyén több gyümölcsöt zöldséget hiába...


2022. júl. 11. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Egy tagbaszakadt szerencsétlennel en sem terveznék

Már csak mintának se jo egy gyereknek ilyen "példakép".

2022. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

A lepontozok biztos sokat tanulnának arrol hogyan kell faraszto munkát vallalni utálva bejárni a munkahelyre leszivatni saját magunkat meg vegetalni az eletben


Ne hari ha en inkabb sikeresebb szülőket valasztanék akiktol valoban tanulhatok.

2022. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szoval nem lennék ilyen gyereke sem es ilyentol nem akarnek kapcsolatot sem hogy rajtam is energiavampirkodjon.
2022. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Jó és mi a kérdés? Igazad van, én se kezdenék vele hosszú távon. Szép vagy nem szép, nem olyannak tűnik, mint akire lehet számítani.
2022. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A lány mit szól ehhez a helyzethez? Neki mi az elképzelése a jövőről?
2022. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

A lány valszeg eleve ilyennek szuletett akit mindog pátyolgatni kell meg a buksijat simogatni. Neki egy társ valoban egy támogato mint gyereknek az anyja


Gyerekjelleme lehet. Es van aki igy is hal meg hogy soha nem nő fel.

2022. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizikailag rendben van, akkor pszichés alapon teszi tönkre magát, ami lehet burn out és szakmaváltásra lenne szükség vagy szimplán annyira kiidegeli a munkahelye, hogy másikat kellene keresnie. Csodálom az ilyen emberek kitartását és ostobaságát,hogy ennyire szar és mégse mondanak fel.

Ha ezen kívül minden rendben vele, akkor egy munkahelyváltásig még kaphatna esélyt, viszont ha másban is ilyen, akkor kuka.

2022. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%

Szóval egy életképtelennel dugsz, aki belehal a munkába.


Miért érzem azt, hogy ez csak egy játszma és kurvára semmi baja?

2022. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

De, egészen pontosan vele tervezel életed végéig, mivel csak itt köpködöd, de amúgy elvagy a langyos fhoshban. Soha nem fogtok szakítani.

Ha nem terveznél vele közös jövőt, akkor már szakítottál volna.

Az más kérdés, hogy te teljesen másképp tervezed a közös jövőt, mint ahogy neki először előadtad.

Súlyos depressziós. Többek között pont ezért, mert esküvőre és gyerekre vár, 8 éve, te meg csak szívod a vérét.

2022. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanolyan helyzetben vagyok, mint a párod és hidd el, nem leányálom. Nálam pszichés probléma van, pánikbetegség és agorafobia, amit kezelek. De emellett nagyon nehéz dolgozni.

Szerencsére az én párom kitart mellettem es tudja, hogy ez komoly dolog.

Lehet, hogy a baratnodnek is pszichés gondjai vannak csak nem tud róla vagy tagadja.


24N

2022. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!