Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás az egyetlen megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás az egyetlen megoldás, vagy idővel újraépülhet a bizalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 éve vagyunk együtt barátnőmmel, mind a ketten 22 évesek vagyunk. Nekem ő volt az első mindenben, neki volt már egy pár randija, csókja.

Naszóval:

Egy hónapja megcsalt. A nővérem esküvőjén. Elvileg nem volt több 2 csóknál, de utána 1 hétig beszélgetett a sráccal, már azt tervezgették hogy találkoznak ismét, amikor is valami miatt bevallotta. Pontosabban becsúsztatta, mert a harmadik faggatásomra sikerült elmondani az igazat, előtte mindig valamit lecsípett/megváltoztatott a történeten. (Az igazat meg értsétek úgy, hogy már teljesnek éreztem a sztorit, de hát ha háromszor is sikerült a képembe hazudnia akkor miért ne menne a negyedik…)

Szóval: a kifogása (a részegségen túl, ami úgy látszik egy hétig tartott) az volt, hogy nem kíván mostanában mert eléggé meghíztam, illetve hogy kellett neki is az hogy valaki kívánja mert úgy érzi én nem találom elég vonzónak. Ez onnan jött, hogy az elmúlt egy évben nem sok volt a szex bevallom. Havi 1-2. Stresszes volt az év, nekem pedig kell a nyugalom hozzá. Na mindegy is, nem akarok én sem kifogásokat keresni.


Miután elmondta nagyon megtörtem, leginkább az zavart, hogy nem mondta el elsőnek az egész történetet. Elárulva éreztem magam, nem éreztem biztonságban magam a saját házamban mert mi van ha már itt is járt valaki… Elfogott az üldözési mánia, lestem minden lépését, olvastam az üzeneteit a tudta nélkül. Tudtam hogy ebbe bele fogok bolondulni úgyhogy leálltam vele, de a gyanakvásom nem tűnik el.

Próbálok változtatni azokon a dolgokon amik zavarják, sikerült is már 8kg-ot lefogynom azóta, próbáltam a szexen is sűríteni. Viszont nekem nem megy. Hiába kezdem jobban kívánni mostanában, néha bevillan a kép szex vagy csókolózás közben hogy ő a másik gyerekkel csókolózott így, meg még kitudja mit csináltak… Volt már hogy bőgve hagytam abba és mentem el éjfélkor autóval 2-3 órát vezetni a semmibe, mert nem bírtam.

Emiatt ismét csökkentek a testi kontaktusok, már 1-1 öleléstől is elkap a remegés. Ez pedig megint nem fog jóra vezetni. Azt látom rajta hogy megbánta a dolgot amit tett, de félek hogy ez is csak kamu.

Érdemes még próbálkozni, hátha az idő enyhít rajta, vagy hagyjuk inkább a francba az egészet mert ebből nem lesz újra bizalom?



2022. júl. 11. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár pitizni akarj ennek a hulladéknak...
2022. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

A legtobb pasi még neveli is más gyerekét is ha az asszonyt felcsinalják


Ne tegyél már ugy mintha te gondolkoznal bármin is :)

2022. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsal az vagy nem szeret, vagy magát gyűlöli. A megcsaló ember sokszor nem követi a józan eszét, csak az ösztönei után megy, nem gondolkozik előre. Ha nem szeret akkor nincs miről beszélni, aki meg nem használja az eszét azzal nem lehet értelmes kapcsolatot fenntartani. Újraépülhetne a bizalom ha megtudtad volna a valódi okot, és nem csak tőled vár változást, de szerintem ez egy bullshit volt amit mondott. Úgyhogy nehéz lépés lehet de szerintem hagyd el.
2022. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én csak annyit írnék, hogy egy hét alatt bőven keféltek eleget. :)
2022. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hihető lett volna a törtenet, ha nem egy hétig beszélgetnek utána, ezt nem lehet részegségre fogni. Az a tippem, hogy bűntudatból/sajnálatból nem akart kidobni, hogy ezzel is csak még jobban megtörjön, de már rég a másikkal lenne együtt.
2022. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Én zokszó nélkül szájon vágtam volna. Olyan pofont lazavartam volna neki, hogy utána nem kellett volna attól féljen, hogy szop.ás közben lefogazza a másikat.
2022. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jobb most lezárni. Ebből már nem lesz kapcsolat, csak szenvedtek.
2022. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Semuhi ***** válasza:
72%
6/7 nöt megütni :D ? Az az alja mindennek
2022. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Jó ég. Dobd ki ezt a csajt. Nem emészd magadat ennyire emiatt. Ez az érzés nem fog megváltozni. Oda a bizalom. Keress olyat aki megbecsül. 🥰
2022. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ááá! Ezt már megette a fene. Ha neked meg éppen fárasztó is a szex és erőltetni kell, az nem megfelelő.

Vagy tartsatok szünetet, vagy szakítsatok.

2022. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!