Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sincs értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs értelme a kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Nekem szerencsére még nem volt,de ahogyan látom a közösségi hálókon,ismerősöktől,barátoktól stb. Hogy nem megy az olyan jól mint aminek az látszik, és jó eséllyel 2-3 év múlva véget is ér. Nehéz megbízni valakiben manapság, gondolja valaki még rajtam kívül így?
2022. júl. 11. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg szerencsére már több is volt, így van viszonyítási alapom. De, nagyon is van értelmük.
2022. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mostani kapcsolatomig én is szemezgettem ezzel a gondolattal. Igazából most is. Viszont a partnerem egy arany ember, akivel szeretek együtt lenni. Sok kapcsolatnak valóban nincs sok értelme logikai síkon. Ezért kell megbecsülni azt a keveset, ami valójában működik.
2022. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer rájön, hogy egy kapcsolat nem önmagában jó vagy rossz, és nem a 'tökéletes' társat kell megtalálni, hanem a hozzád illővel minden nap tenni érte, hogy fejlődjön, az nem tesz fel majd ilyen kérdést. Ha mindkét félben megvan az alap összeillőségen kívül az, hogy tenni akar a kapcsolatuk és maguk fejlődéséért, akkor van értelme a kapcsolatnak. Amíg jól csinálják, addig van értelme, csak hát ez nehéz. És ha valami nehéz, meg önzetlenséget kíván, akkor ráhúznak az egészre olyanokat, hogy "nincs értelme az egész ilyesmi dolgoknak".
2022. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
A szar kapcsolatoknak az arra alkalmatlan emberekkel nincs. Nem kell mindenkinek párkapcsolat, ahogy házasodni és gyereket csinálni is az csináljon, aki nem csak elbaszni tudja
2022. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakitasok után en ezt érzem hogy kár volt osszejonni is, ha nem happy end a vége.

Még nem jöttem rá arra hogy a szép emlékeknek van e ertelme. Kellenek e ezek ilyen áron.

2022. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel: minek élni, ha egyszer úgyis meghalsz?

Miért mindenből csak a negatív pontokat kell kiemelni?

Igen, lehet, hogy véget ér egy kapcsolat. Lehet, hogy nem tart örökké. De ettől még az együtt töltött idő lehet nagyon szép.

2022. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meghalnál egy mosolyért? Ugyanaz.
2022. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt tudnának működni, akkor lenne értelme, de ez manapság hiánycikk.
2022. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Azt sem tudod hogy miről beszélsz te férfiak szégyene!
2022. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs: teli van a mai magyar társadalom egy rakat olyan személlyel, aki minimum 2* elvált, zátonyra futott a kapcsolata, de azért van 2-3 gyerek már, a mindig épp aktuális párjával azért dúl a zománc... akarom mondani a románc 1-3 hónapig, jó esetben 1-2 évig.

Szóval csak használt embereket találna az ember magának...

2022. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!