Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az anyámmal akar jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az anyámmal akar jobban lenni?

Figyelt kérdés

A barátom, nagy barátságban van az anyámmal, és ha meg bánt az anyám vagy bármit hibázik védi, miért vele akar ennyire jobban lenni, miért nem velem? És miért nem engem véd az anyámnál, miért őt védi nálam?


Más is járt már így?



2022. júl. 12. 10:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
békét akar a családban
2022. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy legtöbbször anyukádnak van igaza és a párod ezt látja.

Nem kell mindig "vakon" melléd állnia.

2022. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Lehet így 2 az 1hez mindig feléd tud majd kerekedni, bármi szituáció is van. Nagyon hatalmi játszmázásnak látszik, ha mindig csak mellé áll, még ha te vagy is megbántva.
2022. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Anyám egy írányítás mániás, kontroll mániás nő, nem élek vele több mint 10éve mert inkább élek napról napra, mintsem vele gazdagon, mert nem minden a pénz. Ha lelkileg minden nap szét szednek azzal hogy folyamatosan kontrollálni akarja az életemet és mindenről tudni akar, és bele pofázni az el viselhetetlen. Pl olyanba is bele szólt, minek sétálok a párommal egy faluban ahol semmi látni való nincs. Mert miért ne? Attól hogy nincs látni való már sétálni se lehet, szóval ennyire minden lében kanál típus, amitől mindigis meg örültem hogy miért kell mindenbe bele pofáznia, és mindent ugy csinálnom vagy gondolnom éreznem ahogy ő akarja mert ha ellent mondok jön a lelki teror és a barátnőinek el hord mindenek és az egész világnak ki beszél engem.
2022. júl. 12. 10:36
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
3. válaszoló (10:32) , ez nekem is úgy tűnik hogy játszmázás a barát felől, ha jóban van vele akkor vele együtt bármit megtehet a kérdezővel.
2022. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelesi kenyszer konfliktuskerules stb


Az en baratom is olyan hogy csak a szuleim miatt költ rám sok esetben hogy ők azt lássák hogy nem kihasználja a lányukat, meg igazi férfi.

2022. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os az én barátom is azóta kezdett rám költeni amióta az anyámmal jobban lett, amíg az anyámmal nem beszélgetet, mindenre azt mondta drága még egy 1500ft-os menüs vendéglőre is ezt mondta. Amikor anyámmal jobba lett már nem lett drága ez az, pedig csak filléres helyekre akartam menni soha nem drága helyekre, és csak azért hogy ne 4 falban üljek vele és azt csináljam vele amit egyedül is meg tudok csinálni, pl ne filmeket és sorozatokat nézek vele a szobában bent, mert azt egyedül is meg tehetem és nem kell a pasis filmeket néznem amiket még egyedül se néznék meg. És az nem kapcsolat ahol 0 közös élmény van mert ami nem 4 falas program minden sokba kerül minden drága semmire nincs pénze címmel. De amint anyámmal barátságba lett filléres dolgokra hirtelen lett pénze érdekes ...
2022. júl. 12. 11:03
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy szülőnek bőven több tekintélye van egy srac elott mint a párjának. Mert egy szülő simán ki is tiltja a házbol ha akarja. Nem kötődik erzelmileg. Es mindenki torekszik arra hogy a párja felmenőivel ne mergesrdjen el helyzet
2022. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De én nem élek, az anyámmal mert kontroll mániás.
2022. júl. 12. 11:09
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

A szülői háttér amugy valahol védelem. Az olyan nőket akik mögött nem áll egy karakán apa vagy anya sokkal könnyebben lealázzák kihasználják.

Akik mögött viszont "tekintély" van, azokkal egyből másképp viselkednek.


Valójában anyud hiába kontrollmanias meg minden sz.r, legalább a parodat is helyén tartja beszabályozza..valojában a te malmodra hajtja a vizet tudtod nelkul is

2022. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!