Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem mondja hogy szeretlek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem mondja hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk tavaly a barátommal akkor 3-4 hónap múlva mondta, hogy szeret. Viszont volt szünet, szakítás 2-3 hónap. Utána újra összejöttünk. Újra együtt vagyunk mostmár kb lassan 5-6 hónapja, és most nem mondja ki,ami zavar. Igen, tudom van aki nem a szavak embere, vagy nem ez a szeretetnyelve, meg a tettek fontosabbak. Csak ez azért furcsa, mert anno mondta és többször is. Lehet, hogy az újra összejövés miatt lehet ez. Igazaból számomra akkor is furcsa lenne, az is fura lenne, ha több hónap/év telik el (szakítás nélkül) és akkor már nem mondják, de itt nálunk volt szakítás ugye.


Nekem picit fontos, hogy halljam ezt a szót, lehet emiatt zavar. Mit gondoltok? Voltatok már ilyen helyezetben, meg hogy kikopott ez az érzelemnyilvánítás?



2022. júl. 12. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Eq nullákkal en ossze sem állok. Kidobnám mint macskát sz.rni.
2022. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
FolytAkkor meg terdenállva vallana szerelmeket. Mennyit röhögnék!:)
2022. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%
Te mondod neki, hogy szereted?
2022. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
"A barátság aranyfonál, mely ha egyszer elszakad, össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad."
2022. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Ki szakított?
2022. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%

Kommunikáció te nagyon sügér!!!

Ugyanúgy el lehet neki mondani hogy erre vágysz ahogyan azt mondod neki hova vigyen...


Párom ilyen ostoba lenne már páros lábbal rúgtam volna ki!

2022. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Szakítás előtti időkben én is mondtam neki igen. Viszont közvetlen szakítás előtti időszakban én mondtam utoljára, hogy szeretem, de a válasza már csak ez volt: "kicsim". Előtte "én is téged", meg magától tök sokszor mondta. Azóta mióta újra összejöttünk nem mondtam neki, mert (ez lehet furcsa lesz) szerintem "félek" a reakciótól tudatalatt a már említett tavalyi utolsó reakciója miatt, de így lehet legalább kiderülne mit is érez irántam újra. Továbbá tavaly akkor is mondta mikor én nem, szóval ezért is furcsa most.


Közös megegyezéses szakítás volt (élethelyzet stb..), de megbántuk.

2022. júl. 12. 13:37
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális párkapcsolatban nyugodtan lehet beszélni ilyen dolgokról, sőt. Hogy félsz a reakciójától, nem normális.
2022. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Te sem mondod, ő se. Igazából nem is szeretitek egymást, csak így kényelmes.
2022. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De nyilván az is megfordult a fejemben ,hgy azért nem mondja, mert már nem szeret, nem tudom. Most ha mondom neki, mondjad akkor meg erőltetve van. Úgy gáz ha elvárom, hogy mondja, közben nem úgy érzi, de akkor meg igen, nem sok értelme van. Inkább az zavar, hogy nem tudom milyen váltzoás lehet e mögött, de azt meg meg kell beszélni
2022. júl. 12. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!