Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyeneket a barátnőm? Ez normális?

Figyelt kérdés
Együtt élek vele, de ha jön a legjobb barátom, akkor barátnőm simán beleül az ölébe meg incselkedik vele, lesi mikor érhet hozzá. Barátnőm szerint barátok a legjobb barátommal, úgyhogy ez belefér.Ti hogy látjátok?
2018. jan. 9. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet benne lenne egy hármasban a barátnőd.
2018. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele.
2018. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Partiba vágnám, aztán lapát.
2018. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kva volt elotted is most is az marad.
2018. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak fiúbarátaim. Van, akivel 15 éve legjobb barátságban vagyok. Sosem ültem bele az ölébe. Nyilván megölelem barátilag néha azt, akive jobb viszonyban vagyok, de ennyi. Nem normális beleülni a "legjobb barát" ölébe. Ha nincs ott a párunk akkor sem, ha ott van akkor meg pláne nem.
2018. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én abszolút hiszek a férfi-női barátságban, több férfibarátom is van, ezek 10-15 éves barátságok. Soha nem jutott eszembe beleülni egyikük ölébe sem, szingliként sem, szerintem ez egyáltalán nem fér bele.. Arról nem is beszélve, mekkora tiszteletlenség az ember párja felé. Én biztos az első ilyen után leültettem volna a helyedben a leányzót és megkértem volna, hogy ne tegye többet, akkor se, ha nincs rossz szándék mögötte, ha pedig erre nem hajlandó, akkor megmutattam volna neki szépen az ajtót, amiért ennyire leszarja az érzéseim.
2018. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ribi ver. grat.
2018. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok haverom volt, de eszembe se jutna az ölükbe ülni. Bocs, de nekem erről még a sulis évek jutottak eszembe,- mikor a viháncoló menő csaj egyik-másik srácnak a nyakába ugrott, vagy ugye az ölébe ült, hogy lássa mindenki mennyire kijönnek egymással ... Beszéld meg vele, hogy ez nagyon zavar téged, és mit szólna ő , ha a barátnőit az öledbe ültetnéd...
2018. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék patás lenni szarvakkal, de mi van, ha kúrja a haverod a barátnődet?
2018. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

MIndkettőtöket be akar gerjeszteni. Ha előtted beleül az ölébe akkor a hátad mögött is beleül csak nem az ölébe és nem ruhában.

Szerinten alig várja hogy feldodb neki a hármas szex témát.

Én a helyedben rákérdeznék hogy akar-e hármast, és ha igen a válasz akkor már dobnám is a cuccait a folyosóra.

2018. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!