Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyfolytában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyfolytában az exemre féltékeny minden ok nélkül?Átnézi a telefonom és gyanúsítgat? Ilyeneket állít,hogy ő csak pótlék?

Figyelt kérdés
Az exemre féltékeny egyfolytában,minden ok nélkül.Az exemmel tavaly februárban mentünk szét,a barátnőmmel pedig szeptemberben jöttünk össze.Én az exemmel gyakorlatilag már azóta nem is beszélek,amióta a barátnőmmel együtt vagyunk meg pláne nem.Semmi oka a féltékenységre,mert ő sem keres és én sem őt.Nem akarok az exemtől semmit,nem érdekel.De ő egyfolytában gyanúsítgat,hogy ő csak pótlék,mert az exem elhagyott és csak azért vagyok vele mert nincs más.Meg az exemet bezzeg vittem tengerpartra meg ilyenek.Olyan dolgokkal foglalkozik ami a múlt és amúgy sincs semmi köze hozzá,hiszen az a múlt.Arról nem beszélve,hogy vele is megyünk mindenhová,tartalmas életünk van.Nem értem mire jó ez az egész,hogy miért csinálja,semmi okot nem adok rá,nem beszélek az exemmel,ő se keres,nem beszélek róla.Most azt találta ki,hogy biztos csak dugni akartam,akarok azért vagyok vele.Nem értem,mert rengeteg pénzt, energiát,időt teszek kettőnk kapcsolatában és még vádaskodik,olyannal ami nem igaz.Most például az összes létező beszélgetést átnézte a telefonomon,még az olyanokat is ami több évvel ezelőtt történt,pl exemmel,anyukámmal, régebbi női ismerősökkel, azokból is elméleteket gyártott.
2020. aug. 7. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyàtalàn hogy juthat oda valaki hogy a màsik telojaba turkal? Nőként mondom... Ez nem oké. Vagy szakítasz vagy eltűröd. Jobb nem lesz valószínűleg
2020. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj!
2020. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha valóban nem tartod az exekkel a kapcsolatot, akkor nem értem. Lehet érte valami nagy csalódás előtted és már minden gyanús neki. Mondjuk az is lehet valamiről te nem tudsz. Ülj le vele beszélgetni erről és tisztázzátok mindent, mert ezeknek a dolgoknak általában oka van. Senki nem lesz féltékeny a semmitől. Valami biztos okkal zavarja szegényt. Tudom, mert éreztem hasonlót, mondjuk engem tényleg át is b*sztak a drága jó exek miatt...

Jusson eszedbe, hogy csak az féltékeny, aki szeret. Ez a lány tényleg nagyon szerethet téged, csak lehet valami hülyeség, amit esetleg félre értett és meg kell beszélnetek.

2020. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
84%
Nem értem, hogy lehet még a barátnőd.
2020. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

en megertem h ilyen.. onbizalomhianyos. epiteni kell az onbizalmat, szepen leulni vele megbeszelni hogy miert vagy vele, mit szeretsz benne stb. dicserni kell. ezt csinald meg parszor, es ha nem ert a szobol akkor tenyleg hagyd el. eloszor mindenkepp meg kell probalni az o “nyelven” beszelni vele. tudom mert enis ilyen vagyok, feltekeny es a legrosszabbra gondolok, foleg ha nem megerositenek abbam hogy nem igaz,hanem csak leb.sznak ha ilyet feltetelezek. ugyanis tenyleg vannak akik potlekbol tartanak masokat az exuk utan. egy ideig en biztatnam, dicsernem hogy aggodalomra semmi ok, lathatja h bizhat bennem. ha nem fogja fel par alkalom utan akkor sajnos vege

18l

2020. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
5os vagyok, 3assal egyetertek. valoszinu tulgondol valamit, vagy elozo csalodasok miatt rogton a legrosszabbat feltelezi. tenyleg meg kell beszelni vele tisztan, de ha nem ert a szobol akkor ebbol csak egy mergezo kapcsolat lesz ha folyton odaszur neked egy ilyet
2020. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ma 18:57


Hidd el nem tartom az exemmel a kapcsolatot.Nem érdekel,ha írna se érdekelne.Én őt szeretem,de ezt sajnos nem érti meg.

Mindenkit ért rossz dolog,engem is,de egy múltbeli dolog miatt miért marjam el magam mellől azt akit szeretek? Ráadásul minden ok nélkül?Tudod milyen érzés az,amikor valakit szeretsz és rengeteg dolgot meg teszel érte,és közben vádaskodik, meggyanúsít minden ok nélkül?

2020. aug. 7. 19:04
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

5ös,el vagy tévedve egy kicsit. Senkinek nem màszunk bele a telefonjàba. Soha. Mit dicsérgessen? Ezt a viselkedést? Lapàt azonnal.

Engem is csaltak meg évekkel ezelőtt, de egyik pasi telojàban sem turkàltam soha.

2020. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
hidd el o se akarja ezt, de folyamat kell neki a megerosites.. vannak ilyen emberek
2020. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

igen azt kihagytam, hogy a telefonba turkalas tenyleg nem oke

nem a viselkedeset kell dicserni. arra ra kell szolni hogy nem normalis, azt kell dicserni amiert a kerdezo egyutt van vele. a bizalmat kell felvinni. de aki nem ilyen/nem volt ilyen parja minek okoskodik? nem tudhatjatok milyen. es neha pont ezert jobb utana kerdezni, hogy nehogy mindenki ugy jarjon sajnos mint te, hogy atb.sszak a hata mogott

2020. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!