Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másra is ennyire jó hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másra is ennyire jó hatással van a szakítás?

Figyelt kérdés

Él a szomszéd lakásban egy srác, hangosan veezekedett sokszor a nőjével, éveken át. Ilyenkor lejött sétálni a térre, én meg kutyát vittem ki néha. Beszélgetünk. Néha beültünk egy presszóba. Szóval ilyen fél-haverság.


Egyszer csak a nő eltűnt. A srácot is csak ritkán láttam. Aztán a srácot láttam, de itt volt, csak nem mozdult ki. Aztán láttam ahogy beparkol egy kb 8 millás kocsival (előtte bkv megállóban többször összefutottunk, azzal közlekedett mindig).


Közben megjelentek mindenféle nők, most meg mondta hogy megunta a lakótelepet, s elköltözik szeptemberben.


Elmesélte, hogy a szakítás után felmondott, amit már régóta akart és más szakmát választott.


Láttam rajta, hogy teljesen márkás cuccokban, normálisan öltözik, kicsit gyúrt is, teljesen máshogy nézett ki, mint anno.


Mindezt kevesebb, mint 1 év alatt.



2022. júl. 13. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha valaki ilyen veszekedős, toxikus párkapcsolatból lép ki, akkor nyilván jó hatással van rá.
2022. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a szitu, amikor a párunk visszatart, visszafog. Egy ideig lenyeljük, próbáljuk megoldani, próbálunk beszélni róla, aztán végül (ha nem történik érdemben változás) szakítunk. Van, akinek ezután felfele ível az a bizonyos görbe, és a határ a csillagos ég. Ebben az esetben a srác megindult felfele. Ebben az esetben jót tett a szakítás.
2022. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez tipikus az a sztori mikor mindenki szakitas utan neki all a fodraszhoz meg mindenhova rohangalni hogy feltuningolja magát.

Csak kapcsolatban nem teszik meg.

2022. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább az lehet amit a #3 ír, nem pedig a toxikus kapcsolat szindróma.
2022. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ennyire jellemző, de ritkán előfordul. A szakítás annak fáj jobban, akivel szakítottak. Érthető, de a szakító is néha-néha visszaemlékezhet a múltra.

Ez az általad írt megtollasodás aligha a szakítás eredménye.

2022. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, pl azért mondott fel, mert előtte a nője nem díjazta volna annyira, hogy "lógatja a lábát" néhány hónapig. Pedig régóta tervezgette, hogy kicsit átképzi magát. Meg nem akart otthon lenni, miközben cseszteti a csaja.


Aztán úgy volt vele, minden mindegy, s kinulláz mindent, teljesen új haveri kört épített fel stb.

2022. júl. 13. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, a sztori nagyrészét nem ismerjük, nagyon sok minden lehetett még a háttérben.
2022. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha eddig csoroskodott, majd hirtelen nagylabon el, akkor mindig is volt penze, csak nem akarta a novel megosztani, sot titkolta, nehogy lenyulja a no. Onzo volt es sajnalta tole, illetve hazicselednek tartotta. Most hogy mar nincs kepbe, elkezdett csajozni. Rajott neki nem atlag no kell, hanem cicababa, ugyhogy jobb ha eloveszi a penztarcajat es markas ruciban, jo autoval jar. Erre nem sajnalja, a barinore sajnalta a penzt.
2022. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8milla. az vagy örökség útján jött össze neki, vagy hitelből. Az a helyzet ezekkel a pózer magamutogató pénzszórós emberekkel, hogy a legtöbb esetben ők a legcsóróbbak.

Akinek pénze van, az éppenhogy szerényen él. Megfogja a pénzt és nem herdálja el.

2022. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes sztori...
2022. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!