Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom még mindig elfelejteni, ha közben tudom, hogy rossz hatással volt rám?

Figyelt kérdés
már több, mint fél éve szakítottunk, mégis folyton rajta agyalok még. Neki már van más, túllépett rajtam, valószínűleg a nevemet is elfelejtette. Nem szeretett, elhanyagolt, bár voltak jobb időszakok is. Én léptem ki, mert érzelmileg tönkrementem mellette. Jobban kellene lennem (sok szempontból jobban is vagyok, nem vagyok már olyan stresszes, tudok aludni), mégis még mindig rajta jár az agya, fáj, hogy bántott, hogy érzéketlenül végignézte a szenvedésem, hogy csajozgatott a hátam mögött. Egy senkinek éreztem magam, aki nem elég, és ezen még mindig nem tudok túllépni. Próbálok ismerkedni, de egyelőre nem sok kedvem van ahhoz sem.

2022. márc. 18. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert buta vagy!


SOHA ne legyél szerelmes!!! Okos nő szerető lesz, élvezi és használja a férfiakat, szexre, pénzre, kényeztetésre, ÉS ENNYI!!!

2022. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ingerszegény a világod. Keress elfoglaltságot.
2022. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es - én nem tudok sajnos ilyen sivár érzelmi életet élni.

2-es - igen, igazad lehet.

2022. márc. 18. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
tudod mit, képzeld el magad, hogy milyen lennél, ha nem lenne ez a gondolat, hogy folyton agyalsz rajta, hm?
2022. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra, hogy milyen lenne, ha olyan okos és bölcs lennél, hogy nem kellene ilyen hülye kérdéseket feltenned. :))
2022. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!