Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem működött a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem működött a párkapcsolat, és a pasi azt mondja a nőnek,hogy úgy érzi, nem tudja,mit akar,de inkább csak szo.pas legyen a találkozásokon, az egy szörnyű és végtelenül megalázó dolog ugye?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem működik a kapcsolat, a normális ember szakít és nem lefokozza azt szexkapcsolatra vagy barátságra, mert az már sosem lesz olyan, mintha eleve annak indult volna. Én személy szerint nem is engedek mást, szakítás után, akár csúnya, akár nem, nem beszélünk többé, csak köszönőviszony marad.
2022. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen magam alatt vagyok... Ennél megalazobbat nem is mondhatott volna :( szörnyen érzem magamat
2022. júl. 15. 21:20
 3/6 A kérdező kommentje:
És O ezt nem érti,szerinte nincs benne semmi szörnyű és rossz
2022. júl. 15. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint engem kurvára nem érdekel, hogy a másik mit nem ért. Ha én nem akarom tartani a kapcsolatot az exemmel, akkor nem fogom. 🤷‍♀️
2022. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kapcsolatot nem akar, de azért cummantsd már le még párszor, amíg leakaszt egy új állandó bukszát. Azt a büdös k_rva... Hihetetlen milyen vastag bőr van egyesek pofáján.
2022. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnálom, hogy egy ekkora paraszt volt a párod, de ne érezd magad megalázva, ez nem téged minősít, hanem az exedet. (UGYE ex??)
2022. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!