Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel nagy hibát követtem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik ismerősömnek volt esküvője, megnéztem a képeit és akkor láttam, hogy egyik fiútestvérének a neve a páromé. Mikor megnéztem láttam hogy ez a párom régi facebook profilja 2012ből. Volt egy kép a páromról és reggel megmutattam neki milyen aranyos volt. (Ezzel a csajjal régen haverok voltak és azért volt neki megjelölve testvérként,semmi rokoni szàl nincs)

Mikor meglátta totál kiakadt és rám kiabált hogy miért kutakodom utána? És neki állt keresgélni hogy tudná ezt a facebookját megszűntetni. Azt mondta csak belé b,szom reggel az ideget. Se csók se semmi csak elment reggel dühösen dolgozni.

Most annyira bűntudatom van,mit tehetek? Pedig semmi bűnös dolog nincs azon a face-en és szégyenli mégis vagy nem tudom. Amúgy nyilvános szóval bárkinek feldobhassa ezt

Erre


2022. júl. 16. 04:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 26 én 25
2022. júl. 16. 04:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És te egy ilyen primitív idiótával vagy együtt??
2022. júl. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd...

"Párod" csöppet ideggyenge.

Eleve kutakodásnak titulálni azt, hogy találsz egy tök nyilvános képet róla... hadd ne mondjam, nem a legélesebb kés a fiókban.

Az, hogy milyen stílust enged meg veled szemben, az viszont részedről is gáz. Nem, ne mondd azt a sablondumát, hogy "egyébként minden rendben, és annyira, de annyira szeret"... mert nem fogom elhinni. Tipikus példája a bizalmatlan, ideggyenge, és hatalommániás pasasnak. (Férfinek nem tudnám nevezni...) Hová lett belőled a tartás? Jobb helyeken ilyen hangnemért azonnal repülne a fenébe. Tényleg egy ilyen gyökérrel akarod majd összekötni az életedet? Ha igen, akkor azért kérlek, gyereket ne szülj! Mert oké, hogy te elviseled, hogy úgy beszél veled, mint más az ellenségével sem. De egy gyereket bűn lenne kitenni ennek.

Az pedig, hogy ezek után te még magadban keresed a hibát, nagyon komoly mentális torzulásra vall.

Első körben dobd ki a pasast, második körben pedig keress fel egy pszichológust!

2022. júl. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit nézd meg jobban a képeket, hogy kivel volt esküvőn a kedves párod. Azért akadt ki, mert megtudtad, hogy van egy titkos fb profilja. Valószínűleg azzal ismerkedik.
2022. júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# én is erre gondoltam
2022. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!