Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha van vlmi sötét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha van vlmi sötét " titok" a párod családját illetően de nem áll eléd vele?

Figyelt kérdés

8éves kapcsolat a miénk. Csak ilyen foszlányokat hallok de szó van pénzről meg vlmi rokon kifizetésről.

De ők amúgy se állnak jól anyagilag rém egyszerű emberek.


Őt kihasználják szülei amíg ad, úgy érzi szeretve van elhitetik vele addig.

Attól tartok h vlmi hitelt vetetnek fel vele amit fizethet.

Hiába külön kassza azért ez engem is érintene, mivel én azon vagyok spóroljak h jussunk vlmire ..


2022. júl. 16. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Előbb basznám ki azért, mert egy jellemtelen dependes szardarab. Basszameg, én a saját apám ellen tanuskodtam 18 évesen a bíróságon, nem kívánom senkinek, ez meg arra nem képes, hogy leváljon a csecsről?
2022. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A titkolózás nem elfogadható párkapcsolaton belül, mindegy, milyen témáról van szó. Én biztos rákérdeznék nyomozgatás helyett, mert te sem vagy jobb, ha fű alatt akarod kipuhatolni, ami a böki a csőrödet.
2022. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a levalas a lényeg meg az h segíteni akar a családján mert ez alap..hanem az a baj h naiv és vezethető. Mèg nem állt elém
2022. júl. 16. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene eléd állnia, miért nem kérdezed meg őt, ha aggaszt?
2022. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ti csak lakótársak vagytok. 8 év után se mélyült el jobban ez a kapcsolat. Nem (csak) a külön kassza miatt. Egyáltalán nem tudtok egy problémát megbeszélni, nincs őszinteség, nincs bizalom. Téged se az zavar, hogy a párod átverik, és esetleg 20 évig nyögi a hitelt, elcseszi az életét. Á, dehogy. Csak téged ne érintsen hátrányosan.

Neked se kell spórolni, mert ti ketten soha nem juttok semmire. 8 év alatt mit értetek el közösen? Mivel másabb, több, jobb most a kapcsolat, mint amikor összeköltöztetek?

2022. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Az én exem is állandóan az anyján segített. Ha neki hó végén nem is maradt pénze akkor is adott kölcsön az anyjának.

Hálisten sose voltunk közös kasszán, hozzámenni is csak házassági szerződéssel mentem volna. Azt hittem majd ha gyerekünk lesz megváltozik. 5 hónapos terhesen küldtem el a francba vissza anyucihoz, miután még akkor is nekik sunnyogta el a pénzt a gyereknek vásárolni meg eszébe nem jutott volna.

Hagyd ott! Most amíg nem késő!

2022. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!