Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj az incel emberekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az incel emberekkel?

Figyelt kérdés
Néhány kérdésbe beleolvastam és olyan ekézések mennek irányukba, hogy csak lesek.
2022. júl. 16. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ők kezdik.
2022. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Belinkeled azt a pár kérdést? Én meg leírom, hogy vele mi volt a probléma.
2022. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Provokatívak.

Azt hiszik, hogy csak nekik lehet igazuk.

Nőgyűlölők, közben meg szeretetéhesek.

Vaktába dobálóznak az elveikkel és nem hallgatják meg az ellenérveket.

2022. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy hülyék...
2022. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

"Számos incel közösséget neheztelés, önsajnálat, rasszizmus, nőgyűlölet, mizantrópia és nárcizmus jellemez.[14][37][38][47][19] A megbeszélések gyakran arról a meggyőződésről szólnak, hogy a férfiaknak joguk van a szexre; egyéb gyakori témák a tétlenség, a magány, a boldogtalanság, az öngyilkosság, a szexuális helyettesítők és a prostituáltak, valamint különféle tulajdonságok, amelyek véleményük szerint növelik az ember partnerként való kívánságát, mint például a jövedelem vagy a személyiség.[36][53][6] A feminizmus és a női jogok ellenzése mindennapos, és egyes plakátok a nők felszabadulását okolják azért, mert nem tudnak partnert találni.[54] Egyes hitvallók úgy vélik, hogy volt egy aranykor, amikor a párok korán házasodtak, szigorúan monogámok voltak, és betartották a hagyományos nemi szerepeket. Úgy vélik, hogy ebben az időben a külsőnek kevésbé volt szerepe a romantikus párkapcsolatokban, és a nők a férfiak szexre való "jogosultságát" soha nem tagadták meg.[20][55] Míg a hitvallók gyakran nem értenek egyet pontosan abban az időszakban, amikor ez az aranykor beköszöntött, egyetértenek abban, hogy a feminizmus, a szexuális forradalom, a nők felszabadulása és a technológiai fejlődés fokozatosan elpusztította.[55] Antiszemita hiedelmek rendszeresen megtalálhatók az inceli fórumokon is, egyes plakátok odáig mennek, hogy a feminizmus térnyerését a zsidók által a nyugati világ meggyengítéséért kitalált cselekménynek tulajdonítják.[33][20]"


Forrás: [link]

2022. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Szóval az a baj velük, amit bemásoltam az #5-ös kommentben. De legalább ne terjesztenék, amikben hisznek...
2022. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Íme a tipikus incel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Szerinted mi a baj vele?

Nézd a hozzászólásait.

2022. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Annyira naívak vagytok, nem veszitek észre, hogy trollkodnak. Én is szoktam és halálra röhögöm magam rajtatok.
2022. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

8-as:

Én igazából leszarom.

Ha neki az a legfőbb életcélja, hogy trollkodjon, akkor mélységesen szánalmas az élete.

Ha incel akkor is. De ha segíteni próbálok neki akkor legalább magamat kicsit fontosnak érezhetem.

2022. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Leginkább az, hogy folyamatosan rinyálnak és panaszkodnak és borzasztóan értetlenek. Naponta benyomják full ugyanazokat a kérdéseket, megkapják százszor a válaszokat, de akkor sem fognak fel semmit, hanem a saját elméleteiket és kifogásaikat tolják. Az ilyen szint nem csak az inceleknél zavar, hanem másnál is.
2022. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!