Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb ideje párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje párkapcsolatban élők! Ti mit tennétek, ha incelek lennétek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a többségi társadalom tagjaihoz, párkapcsolatban élőkhöz szól a kérdésem, azokhoz, akik fénysebességgel érkeznek mindig, ha inceleket kell köpködni, gyalázni, sértegetni.


Ti mit tennétek akkor, ha nem lennétek ilyen szerencsések, hanem incelként, sikertelen, hátrányos külsővel rendelkező, esetleg sorozatos csalódásokat átélt, letargikus emberként kellene élnetek, és mondjuk így néznétek ki:


[link]


Vagy így:


[link]



Azért kérdezem, mert rendszeresen előkerül az egyéni felelősség, mint legfőbb, sőt, egyetlen ok. Itt a lehetőség megosztani, hogy 2-3-5-10 éves távlatban mit tennétek a helyünkben, hogy megfordítsátok az életeteket, növeljétek az esélyeiteket és a kezetekbe vegyétek az irányítást.



2022. márc. 12. 14:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
A 2. srác szerintem átlagos. Ő már csúnyának számít? :D
2022. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Az elsőnek mondjuk egy fodrász kéne, így első ránézésre. A másodikkal semmi gond nincs, esetleg fogyhatna kicsit.
2022. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Elmennék fodrászhoz és kozmetikushoz ha az első lennék. A második cuki🥰
2022. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Az első srácnak valóban fodrász kellene főként, divatosan öltözködnék a helyében, illetve megtalálnám azt a stílust, ami jól áll, emellett, eljárnék edzeni. Sokat formálna.


A második srác teljesen átlagos, kifejezetten jól is nézhetne ő is ki, ha kicsit sportosabb lenne.

2022. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

A második csávóval mi a baj? Tök átlagos. Ha lefogyna, valószínűleg tök helyes is lenne. Neki tuti, hogy nem a külseje miatt nem lenne barátnője. De a helyében pl. lefogynék.

De az első srácnak sem lenne ennyire borzasztó a kinézete, ha nem lenne ilyen sovány, törődne az arcbőrével és értelmes ruhákat venne fel. Szóval meglátogatnék egy bőrgyógyászt, egy dietetikust, és megkérném egy barátomat, annak hiányában bárkit, aki tud normálisan öltözködni, hogy segítsen ruhákat válogatni. Lehet, hogy így sem lenne belőle egy Adonisz, de sokkal normálisabban nézne ki.

Ha a külsőm rendben van, akkor az önbizalmam is nőne vele. Ha a szociális képességeim így is a béka feneke alatt lennének, akkor kérném pszichológus segítségét, esetleg járnék csoportterápiára, tele van az élet lehetőségekkel. Lehet, hogy nem lenne olcsó, de csak így lehetne előrelépni. És az életem rendbetétele sokkal többet ér. Maximum többet dolgoznék.

2022. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira vészes lettem volna, akkor nem lett volna sok szociális életem, ezért több időt tudtam volna szánni a tanulásra. Így lenne egy nagggggyon jól kereső melóm. Mellé meg edzettem volna.


Amúgy meg, középen játszom. Ugyanúgy gáznak tartom az incelek bemagyarázásait, mint az itt már többségben lévő frusztrál nők magyarázatait. Nagyon kevés olyan véleményt látni az oldalon, ami életszerű. Az incelek szerint nettó 400.000 alatt nem lehet csaja az embernek, ami nem igaz. A női oldalról meg az tök gyakori, hogy minden átlagos srác ismerősük kapcsolatban van és hasonlók. Mindkét fél sorozatos itteni veszekedése erős csúsztatás és észre sem veszik a felek, hogy mennyire egyformák.


#1: Valóban átlagos a srác, rengeteg hasonlót látni. Van egy ilyen ismerősöm. Évek óta nincs kapcsolata, mert átlagosként nem is figyelnek fel rá.

2022. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 nemaRendőrség ***** válasza:
98%

Incel voltam.

Leadtam 50 kilót, elmentem fodrászhoz és levágtam a hereszőr szakállam.


Azóta házas vagyok.

2022. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nőként és nekem a második srác tökre bejön :D nem értem neked mi bajod vele.
2022. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
10%

Na, szóval, amikor itt az átlagos srácról írnak a srácok, akkor nem ám bűűűűn ronda srácokra gondolnak, mint ahogy az esetek 99%-ában a nők beállítják, hanem olyanra, mint a vörös hajú srác. Remélhetőleg, így a jövőben nem lesz megint félremagyarázás, hogy a magukat átlagosnak tartó srácok bűn rondák igazából.

Éééés bizony a gyakorlatban, a vörös srác kategóriájú nehezen talál barátnőt, kevés csajnak jön be. :)

2022. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sokat látok olyat, mint a vörös srác, tényleg annyi kéne neki, hogy sportol, a szakállát rendesen ápolja, és vesz pár inget (de ez csak az én mániám). Ott vannak benne az alapok.
2022. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!