Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hihető, hogy pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető, hogy pont egy visszahúzódó ex-incel bántalmazott egy nőt kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Alakulunk egy csajjal, de az elejétől fogva van egy nagyon zavaró dolog: közös ismerősök révén tudom, hogy ki volt az exe, és azt is, hogy csúnya szakítás volt, a srác azt mondta, hogy ok nélkül, egyik pillanatról a másikra hagyta el, és a barátnőivel közösen alázták, volt, hogy nyilvánosan elbőgte magát, úgy bánt vele. Több részletet erről nem tudok. A srácnak soha nem volt előtte barátnője, 20 feletti szűz volt és azóta sincs.


Rákérdeztem a csajnál az egészre, és nem tagadta, de azt mondta, hogy azért tette, mert kiakadt, a csávó bántalmazta, felpofozta, társkeresőre regisztrált a háta mögött, de közben meg akarta szabni mit vehet fel, el akarta hitetni vele, hogy minden problémát csak képzel, nem normális, szóval a bántalmazás tankönyvi kliséit sorolta fel. Elvileg azért alázta sírásig az utcán, mert a srác zaklatta, követte. A srác meg azt mondja, csak azért ment oda hozzá, mert 1 év kapcsolat után szeretette volna megérteni, hogy miért szakított vele egyik percről a másikra interneten keresztül. A csaj meg azt mondta, azért interneten keresztül, mert féltette a testi épségét? De akkor meg hogy merte megalázni az utca közepén utána? :D


Szerintetek kinek a verziója hitelesebb? Hihető, hogy egy huszonéves szűz srácnak életében először van barátnője és egyből úgy bánik vele, mint egy nagyképű Chad? Sajnos nekem messziről bűzlik...



2021. aug. 30. 16:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meg a topikod bűzlik messziről.
2021. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Te is gàz vagy, mert a csaj előző kapcsolatàban kutakodsz. Ha màr nem tartjàk a kapcsolatot akkor semmi közöd hozzà. 😅


De ne hidd, hogy egy visszahúzódó incel kölyök nem tud bàntalmazó lenni egy kapcsolatban. Simàn lehet hogy abban èlte ki a benne felgyűlt fusztràciót hogy bàntalmazta a csajt

2021. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen hihető amit a csaj állít, tekintve, hogy az incelek többsége (tisztelet a kivételnek) agybeteg és primitív.
2021. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

"Elvileg azért alázta sírásig az utcán, mert a srác zaklatta, követte"


Bár több nőben lenne ennyi kurázsi.. :D

Amúgy attól hogy valaki visszahúzódó, vagy sokáig nem volt kapcsolata az nem zárja ki azt hogy nem lehet bántalmazó.. Amúgy ha huszonévesen valaki elsírja magát az utcán az eleve nem valami stabil jellemről árulkodik.

2021. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon is hihető.
2021. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te pont az a súlyosan frusztrált szardarab fajta lehetsz mint az exe, jól beválasztott megint szerencsétlen.
2021. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek a 3. válaszolóval.


Az én exem is ilyen tipikus informatikus kinézetű (ezer bocs az infósoktól, de talán így átjön), valamint csendes, visszahúzódó srác volt, akit bántottak a suliban. Ennek ellenére, vagy pont ezért nagyon agresszívan viselkedett. Erőszakos volt. A legkisebb kellemetlenségre is robbant, de az én tűréshatáromat rendszerint tesztelte. Próbáltam megértéssel állni a traumáihoz, de még ez sem jogosította fel arra, hogy így viselkedjen velem és mindenki mással.


Ráadásul... Olvass el pár hozzászólást, amit az incelek írnak. Némelyik elég durva.

Nekem nagyon imponált az elején, hogy exem mindig velem akart lenni, bújt hozzám, mint egy kiscica, és mivel az első komoly kapcsolata voltam, elnéztem neki az erőszakos viselkedést is. Én is tapasztalatlannak számítottam még, és azt hittem, hogy erről le lehet szoktatni, főleg, hogy ő kérte, hogy mindig kommunikáljunk, beszéljük meg. Több évet pocsékoltam el, és csak fokozódott a helyzet. Az erőszak sajnos beleépült a személyiségébe.


Ma már nem is jönnék össze olyan pasival, aki kétségbeesetten vadászik barátnőre, mert ha az ilyen egyszer nőhöz jut, akkor egyszerűen megfojtja. Nem hagyja élni.

2021. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén, személyesen kellene ismerni a két felet, mert így elég kétesélyes. Attól, hogy valaki valahogyan prezentálja magát a nagyvilág előtt, 4 fal között lehet teljesen másmilyen. A pszichopaták így működnek. Attól, hogy visszafogott az illető meg incel, lehet kapcsolatban egy aljas utolsó tróger - pont hogy megízleli azt, hogy lehet hatalma más felett, és ki is akarja használni. Nekem is volt ilyen ismerősöm... ki nem néznéd belőle kívülről, felszínes ismeretséggel, hogy milyen, de alapvetően volt benne vmi kicsit furcsa... és a rendőrségnek kellett elvinnie.


De ettől még lehet, hogy az esetedben a srác pont nem ilyen, és a csaj hazudik. Mindkettő elképzelhető opció.

2021. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Eliot Rodger incel volt és gyilkos lett. Szerinted mekkora az esélye? Elég nagy.
2021. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Pont hogy hiheto, senki nem banik rosszabbul a nokkel, mint a luzerek.

Hagyd beken a csajt!!!!

2021. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!