Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy héten keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy héten keresztül terrorizált érzelmileg, szakítottam, most ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Vissza akarja csinálni, hosszú leveleket ír arról, hogy mennyire sajnálja, szeret és megbánta stb. Tudja, hogy baj van vele és kórosan működik egy kapcsolatban, és nem az első eset hogy így jár. Viszont mások sokáig tűrték ezt tőle és nem hagyták ott, róluk tudnék példát venni. Vele is csináltak hasonlókat (elmondása szerint elég durván) és mégis maradt, nekem ezt meg kellene értenem mert gyerekkori traumák miatt ilyen. Tényleg olyan emberekről kellene példát vennem, akik megmaradtak ilyen rossz kapcsolatokban?

2022. júl. 17. 07:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen kóros elmebetegek mellett ugyan csak pszichésen sérült nők maradnak meg. Nézz már szét, millió+1 férfi, fiú, pasi van a világon, miért ragadnál le egy terrorista mellett? Ja, mert ő kéznél van, nem kell ismerkedni, meg olyan jókat lehet mellette szenvedni.
2022. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Nézz saját magadba, hogy a lelked mélyén szeretnéd-e ezt a kapcsolatot vagy sem. Ha nem, akkor épp az az etikátlan, ha sajnálatból visszafogadod, mivel ezzel félrevezeted őt. Írd meg neki, hogy véglegesen döntöttél és nem kívánsz visszamenni hozzá, mert úgy érzed, nem illetek össze, egyben minden jót kívánva neki az életben. Az ezutáni esetleges leveleket pedig ignoráld. Hidd el, egy idő után fel fogja adni. Senki nem szeret túl sokáig dörömbölni egy ajtón, amit nem nyitnak ki neki, mert ez a megmaradt önbecsülését egy idő után már jobban megtépázza, mint az elutasítottság elfogadása.
2022. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt csinálja, mi mást csinálhatna? Az kell neki, hogy valaki, most épp te foglalkozzon vele. Addig fogja csinálni, amíg hagyod.

Ne hagyd! Tiltsd le mindenhonnan, ne engedd neki, hogy kapcsolatba lépjen veled. Addig fogja csinálni, amíg kap válaszreakciót, addig próbálkozik. Mit veszítene!

Nem, nem ez a megoldás, hogy elfogadod. Neki, ha tényleg érdekelné, az lenne a megoldás, hogy tényleg megváltozik. De nem veled és nem az által fog, hogy elnézed neki továbbra is! El lehet menni szakemberhez, és ez évek munkája hogy a berögződött viselkedésmintákon változtasson, HA beletesz nagyon sok energiát. Nem rajtad fog múlni, hidd el. Ne te húzd le magad.

Én a helyedben nem engednék, és keresnék egy MOST egészséges párt magamnak.

2022. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, és hpgyha nem szállna le rólam, feljelenteném.
2022. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"hosszú leveleket ír"

Szakítottál. Vége, szép jövőt neki. Ne írjon többet, mert fölösleges, nem fogsz válaszolni.

2022. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez sajnos ismerős. Van valami könyv a mérgező emberekről, most nem is tudom pontosan mi a címe, de én olvastam, és ráébredtem, hogy életem szerelme ilyen volt. Pszichopata.

Kezdődik a beetetéssel. Elhiteti veled, hogy te vagy a legszebb, legkülönlegesebb nő az egész világon. Hogy ami köztetek van, az valami csoda, egyszeri és megismételhetetlen. Elhalmoz ajándékokkal, verset ír a szépségedről stb. Nekem eleinte furcsa volt ez a nagy rajongás, hát akkor kellett volna menekülni. Pláne, hogy mesélt az exéről, aki egy őrült, és még mindig a szerelmével üldözi őt. (Ez is intő jel.)

Amikor már teljesen behálózott, akkor elkezdődik a személyiséged leépítése. Megaláz mások előtt, késik randiról, elkezd sóherkedni, lehet, hogy meg is csal. De ha szóvá teszed, akkor kikéri magának, kiforgatja, a végén még kiderül, hogy ő milyen tökéletes, te meg egy hisztérika vagy, és ő erre nem szolgált rá egyáltalán, hogy TE így viselkedj. Közben már egyáltalán nem lát olyan tökéletesnek. Ne hordj kivágott blúzt, miniszoknyát, mert nem áll jól. Ne sminkelj, ne járj össze a barátaiddal. Ne menj sehova, csak rá várj.

Egyébként meg el vagy hízva, de ahhoz képest kicsi a melled. Voltaképp örülhetsz, hogy egy ilyen jó pasi, mint ő leállt veled. Mert hát hol találnál ilyen kis csúnyácska nő létedre még egy olyan tökéletes férfit, mint ő.

Te még mindig a kezdeti beetetés hatása alatt reménykedsz, hogy ez csak valami átmeneti mélypont, és igazából a ti kapcsolatotok olyan, mint az elején volt. Mert szinte kábítószerként hatott rád, és függő lettél attól az érzéstől, amit az elején nyújtott neked. Ha mégis szakítani akarsz, akkor rövid időre visszatér ahhoz a fázishoz, adagolja neked a kábítószert, de csak azért, hogy később még jobban megkínozzon.

Én 2 évig voltam egy ilyen mérgező kapcsolatban, mire ki tudtam belőle lépni. De utána is évekig szenvedtem. Aztán ráébredtem, hogy kellek én másnak is, nem csak neki. Hogy nem vagyok olyan nulla, ronda, házisárkány, mint amilyennek ő beállított.

De azóta én ha ehhez hasonló jeleket látok, azonnal kipenderítem a pasit. Kezdve az oktalan eszményítéssel az első néhány randin. Ha nem tudja milyen vagyok, nem kell istennőként kezelnie. Az sem egészséges. Ami utána jön, arra meg pláne nem vagyok kíváncsi.

2022. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magyarázkodnod meg még egyszer megírnod hogy hogy döntöttél. Egyszer már szakítottál, az pont elég. Csak simán tiltsd le mindenhonnan és ignoráld a leveleit. Az emailjét is le tudod tiltani.

Ha személyesen zaklat,hívd rá a zsarukat.

2022. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
16-os!Szépen megfogalmaztad! Én is így jártam. Csak mellette, ő azt is hazudta, h 5 éve leszokott a drogokról, de függőbeteg. Kiderült h egyáltalán nem szokott le, csak jól álcázza, mert másképp nem állna le vele senki. Nagy vállalkozónak adja ki magát, közben meg nőket fog h az ész részt ők vezessék, ő meg kényelmesen el van.. Az ilyenek valójában önértékelési zavaros, gyenge sz@rok,genetikai hulladékok... A valóságtól be vannak sz@rva...mert azért tenni kell...
2022. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja s nagy hazudozók, manipulátorok! Kérdező! Pár levélnek nem kell hinni, az nem tett, csak manipulációs szövegelés!
2022. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy, kérdező?

Lekopott a pasas??

2022. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!