Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igaz az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az hogy a lányok többsége lelkileg terrorizálja a barátját?

Figyelt kérdés

Nagyon alattomosan tudják ezt csinálni a lányok.

Nem minden lányra igaz ez de sokra sajnos.

Ti hogy látjátok?


2020. nov. 29. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Amit én tapasztaltam, hogy irányítás mániások és mindennek úgy kell működnie/történnie ahogy ők akarják, különben zsarolnak a szakítással vagy szexmegvonással.

Ettől függetlenül hiszem hogy nem minden lány ilyen, csak a tulnyomó többségük.

20F

2020. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Hány hosszú távú kapcsolatod volt már kérdező?
2020. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
persze, ebből áll egy jó kapcsolat
2020. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Tegnap hallgattam egy podcastat Puzsértől, ami némileg pont erről szólt. Egyébként szerintem még ott sem tartunk, hogy a kérdésről érdemben vitázhassunk, csak az oldalból kiindulva mindenki tele van sérelmekkel az ellenkező nemtől és vérszomjasan szidják, hibáztatják egymást. Ha nőket éri kritika, egyetértenek a nők, ellenkeznek a férfiak, ellenkező esetben meg fordítva.


Mindemellett szerintem az egész emberiség elképesztően beteg. S itt lenne az amit kiemelnék abból a podcastből. Puzsér azt mondta, hogy régen egy pár alkotott valami teljeset, most pedig már az egyén. Ennyi volt a gondolat. Én azon töprengtem el ezzel kapcsolatban, hogy a korábbi model nem működhetett némi kompromisszum meg tisztelet nélkül. Viszont ma már csak egyén van. Mi szab gátat az egyénnek? Erkölcsi normák már rég nem érdekelnek senkit, de mivel eddig párkapcsolat volt a cél, így azért némileg tiszteletben kellett tartani a másokat. A mai önérvényesüléshez ez már nem feltétel. A másik bár csak egy eszköz. Bárkin és bármin gond nélkül átgázolni, csak hogy kiteljesedjen az ÉN, jelen legyen a boldogság és az élvezet.


Ugyanannyira alattomosan csinálják ezt a férfiak is, kollektívan egymást terrorizálják az emberek lelkileg. Ebből fakad, hogy alig van már épp lelkületű ember felnőtt korra.

2020. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy lánynál lehet, hogy előfordul. De egy elkötelezett, komoly kapcsolatra vágyó NŐ, az nem viselkedik így.

Talán nem kislányok között kellene válogatni..

2020. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak ugyanúgy csináljak, de biztos jó a kis lelkednek az ezredik nőket szapulo kérdést kiírni.
2020. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Látod kedves kérdező, a #6-os személyében megjelent az egyik tábor képviselete. Ugyanennyi férfiakat szapuló kérdés van, de whatever. :D
2020. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: a fenekét. Úgy általánosságban férfiakat szapulo kérdések nem igazán vannak. Ez a ti mufajotok reggeltől estig.
2020. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

#8

Én a válaszomban pont azt írtam, hogy férfiak is képesek ugyanerre, valamilyen szinten épp kiálltam a női nem mellett. Én 10+ éve vagyok ezen az oldalon, ugyanannyira van szapulva mindkét nem, hazugság, hogy nem igazán vannak.

2020. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg? Akkor ülj le és számold össze a két nemre levetítve a kérdéseket egy átlagos napon. Meg fogsz lepődni.
2020. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!