Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy héten keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy héten keresztül terrorizált érzelmileg, szakítottam, most ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Vissza akarja csinálni, hosszú leveleket ír arról, hogy mennyire sajnálja, szeret és megbánta stb. Tudja, hogy baj van vele és kórosan működik egy kapcsolatban, és nem az első eset hogy így jár. Viszont mások sokáig tűrték ezt tőle és nem hagyták ott, róluk tudnék példát venni. Vele is csináltak hasonlókat (elmondása szerint elég durván) és mégis maradt, nekem ezt meg kellene értenem mert gyerekkori traumák miatt ilyen. Tényleg olyan emberekről kellene példát vennem, akik megmaradtak ilyen rossz kapcsolatokban?

2022. júl. 17. 07:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni az ilyen ember! Ne nézz vissza!
2022. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Még mindig vele vagyok. Nem tudtam kidobni...
2023. jan. 16. 22:58
 23/38 A kérdező kommentje:
Azóta rendszeressé vált a lelkiterror. Napi, heti szinten csinálja hullámokban. Ő magát állítja be áldozatnak.
2023. jan. 16. 22:59
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Saját sorsodat te alakitod

Latod sikerült példát venned az exeiröl és hosszan tűrni

Ügyes kislány

2023. jan. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
75%

Miért kell neked mindenáron az érzelmi terror? Te jól érzed magad mindenféle görcsökbe rándulva testileg?


Semmiképpen nem akarnál a jelenlegi helyzeteden változtatni? Egészen biztos ez? Családsegítő szolgálat munkatársainak igénybevétele?


Ha jót akarsz magadnak és hosszabb távon semmiféle párkapcsolati terápia nem jönne be (gyászterápiás foglalkozásokra is sor kerülhet kettőtök között, hogy ki milyen veszteségélmény feldolgozásnál akadt el életében,) akkor MINDENKÉPPEN(!) a szakítás mellett kell majd döntened!


Értesíts minket a későbbiekben a fejleményekről. Most pedig gondolkozz el nagyon mélyen, hogyan alakítod tovább az életedet!


Akár többféle pszichológiai témájú szakirodalmat átböngészhetsz könyvtárakban. Van állandó munkahelyetek? Megélhetési problémáitok lennének? Pénzbeosztási nézetkülönbségek?


Hogy érzitek magatokat a munkahelyeiteken? Kinél milyen a légkör?

2023. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Tilos párterápiara menni személyiségzavaros emberrel.

A NANE-t hívd föl segítségért.

2023. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg olyan emberekről kellene példát vennem, akik megmaradtak ilyen rossz kapcsolatokban?"

Nem, de annyira nem, hogy az csak na.

2023. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

"Még mindig vele vagyok. Nem tudtam kidobni..."

Nézd, akkor leírhatjuk neked még százan, hogy menekülj onnan, te már megágyaztál magadnak a mártírszerepben és elfogadtad, hogy az életed merő lelki terror lesz innentől, ezzel nem tudunk mit csinálni. Légyszi azért próbálj meg nem szülni egy ilyen baromnak.

2023. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Mert van olyan idióta, aki ilyen kapcsolatba szül? Szerelmes vagyok, (ami ellen perpillanat nem sokat tudok tenni,pont ez a baj, és nem kéne úgy tenni, mintha ez olyan egyszerű helyzet lenne,) nem pedig hülye.
2023. jan. 17. 18:05
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
29) hát, nekem az is meredek, hogy van olyan idióta, aki még vele van az előzmények után... 🤷
2023. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!