Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő igények nyaralás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő igények nyaralás szempontjából, te mit tennél?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk együtt, ez mindig is probléma volt kettőnk között. Én szeretek utazni, kikapcsolódni, wellnessezni,engem ez tölt fel a rengeteg munka és stressz mellett. Ő nem szereti ezeket, őt a haverokkal való politizálás/sörözés tölti fel. Mondtam neki, hogy augusztusban szeretnék elmenni egy hétre valahová, mindegy hová, csak menjünk. Ő nem akar, nincs kedve, felhozott már ezer kifogást, hogy miért nem. Már lassan ott tartok, hogy akkor elmegyek egyedül.

2022. júl. 17. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igyekszünk egyeztetni programok terén, nem mindig sikerül, olyankor pedig mérsékelni a konfliktusokat.
2022. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De ez az elején is ezek szerint probléma volt.

14 év hosszú idő, ennyi idő alatt nem sikerült kompromisszumot kötni már nem is valószínű, h fogtok.

Ez olyan igény, amibe mind a két félnek egyezni kell.

2022. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A haverjai barátnőivel menjetek együtt nyaralni. :) Gondolom ők ugyanúgy unják a banánt.


Viccen kívül én is nehezen vettem rá magam a kimozdulásra, én is állandóan csesztetve voltam, hogy nem megyünk sehová. És nem sörözés miatt, hanem mert egész nap vezetni nekem nem kikapcsolódás. A másik bírja a napot, én nem.


Össze lehet mindent hangolni. Idővel hobbim lett az utazás. Nem kell kocsival menni, lehet repülni is. Ha vezetek, nem tudom élvezni a tájat, meg folyamat figyelni kell mindenre. Elhiszem h más férfinak is stressz kimozdulni, mert akkor ő a felelős... egyáltalán nem kikapcsolódás. De ez olyan stressz, amit meg lehet szokni, és idővel nálam adrenalin lett. :)

2022. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy barátnőddel. Nálunk ez is egy megoldás. Én nem szeretek bulizni, ő meg kevésbé rajong a túráért, sétálgatásért. Így ezeket a programokat többnyire másokkal oldjuk meg. Neki is meg vannak azok a barátai akikkel kocsmázni, disco-zni tud és nekem is van olyan barátnőm, akivel kirándulunk.
2022. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy baráti párral, és persze a gyerekeinkkel járunk nyaralni, évek óta. A fiúk is csinálnak közös programot, mi ketten lányok szintén, a gyerekek is tudnak együtt játszani, és egy-egy alkalommal kölcsönösen vigyázunk egymás gyerekeire is, hogy kettesben is legyen idő eltölteni egy napot.

Kisbusszal megyünk, amit olcsón bérlünk felesben, és egy nagy apartman is olcsóbb, mint két kisebb. Így anyagilag is egész megéri.

2022. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennék egyedül, és pont nem érdekelne, ha nem tetszik neki.
2022. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedülálló nagynéném évekig utazgatott, nyaralt egy férjes munkatársával, akinek a férje utált nyaralni. Én biztos mennék egyedül, barátnőkkel, vagy családtaggal.
2022. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj el egyedül nyaralni, ha megismerkedsz valakivel, akkor élj a lehetőséggel. Találsz majd valakit, aki nem fél hogy elveszít.

Egy hét nyaralás egy évben a kapcsolat egészsége érdekében igazán nem kellene nagy áldozatnak lennie, főleg hogy együtt lennétek ez idő alatt.

2022. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Nem mindenki ilyen gerinctelen féreg, hogy egyből félrekúráson járjon az esze. De nem vagyunk egyformák...


Kérdező, 14 éve külön jártok nyaralni, vagy mi? Hogyan oldottátok meg eddig? CSak most kezdett el zavarni?

2022. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!