Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta kiderült, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta kiderült, hogy van egy betegségem, miért viselkedik velem másképpen barátnőm?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja derült ki, barátnőm azóta úgy gondolta, hogy nem foglalkozok vele eleget és a gyógyulást helyeztem előtérbe továbbá sok esetben beszólogatott, amiért ijedten fogtam fel a történéseket,anyámat megutálta amiért aggódó volt velem, és teljesen olyan érzés mintha lemondott volna rólam, mostanában sűrűbben vesztünk össze. Olyan mintha fél vállról venne.
2022. júl. 19. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugye a stressz sem jó, mert elő jöhet a betegség tőle továbbá rosszabbodhat is az állapot tőle, de ettől függetlenül generál veszekedeseket előszeretettel.
2022. júl. 19. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mi a gond...
2022. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséged van, hogy derült ki?
2022. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert a bajban derül ki, hogy tényleg szeret-e, vagy egy önző disznó, aki csak érdekből van veled. Dobd ki, az ilyenért nem kár. Kitartást és jobbulást.
2022. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ibd. Már nem vagyok annyira gatyán azért.
2022. júl. 19. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt nem kell félvállról sem venni, elég súlyos következményei lehetnek, ha nincs megfelelően kezelve. Meg nyilván lesokkolja az embert, mert utána nem marad minden ugyanolyan.


Tudom, mert nekem is hasonló derült ki 1 éve. Nyilván az én páromnak is sok volt már a téma néha (főleg míg nem derült ki..), de ő azért támogatott.

2022. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös Ezt nem gondolom olyan diagnózisnak, amik miatt őt hanyagolni kellene.

A tünetek akár évek óta meglehetnek, szuper, hogy tudod mi a bajod, legalább lehet kezelni. Maga az, hogy megnevezték a bajod sem anyádnál, sem nálad semmiféle pánikra szerintem sem ad okot.

Nem vagyunk egyformák, ahogy egy betegséget kezelünk! Lehet, ő is olyan típus mint én, ok ez van, oldjuk meg, siránkozni felesleges.

2022. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az IBS sohasem fog megszűnni, csak tünetmentes lehetsz, és egy ilyen miatt hanyagolni a másikat, és siránkozni elég nagy baj.


Tanulj meg együtt élni vele, mert ugyan kellemetlen, de diétával minden oké.

2022. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!