Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem a barátom viselkedését. Minél nagyobb szabadságot kap annál jobban távolodik tőlem és egyszerűen nem értem miért. Tegnap is jól esett volna egy kis beszélgetés de 18:30 kor elolvasta amit írtam majd 22:30 kor írt annyit hogy jó éjt! Ezt nem tudom hova tenni. Korábban elmondott nekem mindent, most meg magába zárkózott. Meg már közel sem úgy beszél velem mint az elején, hanem mintha egy haverja lennék. Nem tudom most hagyjam békén egy kicsit vagy beszéljek vele? Fogalmam sincs mit tehetnék.

2022. júl. 20. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A baj mar ott van hogy nem te vagy neki a szabadsag eleve, hanem tőled kell neki szabadsag.
2022. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy abszolút nem érdekled vagy már másfelé gondolkodik és igyekszik téged mellőzni, hátha magadtól elhagyod, mert ő gyáva hozzá. De ez a nulla hozzáállás mindkét esetben marha kevés. Én nem erőltetném a helyedben.
2022. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet más van a képben, avagy részéről ez csak szexkapcsolat.
2022. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Addig pattanj le, amíg nem ő küld el...
2022. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg mi lett
2022. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi különös, elküldtem! Én nem fogom magam megalázni egy ilyen ember oldalán!
2022. júl. 21. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Jól tetted!
2022. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
17%
Elküldted. Ő már ment magától is, ha nem vetted volna észre.
2022. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!