Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni? Van valami köztük vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindennap messengerezik egy sráccal van amikor órákig van amikor csak pár percet egy nap több hónapja már de minden áldott nap. Azt mondja csak haverok, a srác messzebb dolgozik,igy személyes találkozás nincs. Engem kezd már nagyon zavarni ez. Beszéltem már vele, de azt mondja csak felfújom. Én nem irogatok egyik lányhaveromnak sem állandóan.
2022. júl. 20. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg mutassa be mit írnak egymásnak, ha nincs mit titkolni akkor simán megmutatja
2022. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írta. Szerintem érdekli a pasi kicsit kolyabban mint haver. Csak haverral vagy baráttal nem írkálok non stop sose. Aki érdekel komolyabban azzal igen. Lehet hogy a távolság miatt nincs személyes megcsalás de nekem ez sem férne már bele.
2022. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez az a szitu amikor a majom az egyik kezével még csimpazkodik az egyik ágba de a másikkal már keresi a következőt amibe belekapaszkodva átlendülhet a mostaniról.
2022. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen nőt elhagynék azt irogasson akinek akar....
2022. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég gáz...
2022. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez a dolog nem helyénvaló egy kapcsolatban.
2022. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez nőtől függ…

Én is elég sűrűn beszélgetek férfi haverokkal telefonon mert messze laknak. Bár párom olyankor kimegy a szobából hogy tudjunk beszélgetni.

Igaz ha hallgatózik is max röhögne😅

Cikkek/smink/ruha/diéta/személyiség/játékok/család/kaja/storyk…. 90%- ilyen témák vannak kivesézve…

2022. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!