Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok mult...

17 hetes kismama vagyok mult héten voltam 4d ultrahangon és közölte az orvos hogy a baba fejében mindkét oldalon 6mm-es plexus cysta van! Van okom aggódni vagy már megint túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
sziasztok! 17 hetes kismama vagyok mult héten voltam 4d ultrahangon és közölte az orvos hogy a baba fejében mindkét oldalon 6mm-es plexus cysta van! elmondta hogy sok esetben fordul elő és hogy később felszivódik emiatt ne izguljak! a többi adatunk a terhességi hétnek megfelel, normális! én mégis aggódom mint mindenen mindig! valakinél előfordult már ez ?ha igen hanyadik héten szivódott fel?˙(előre köszönöm mindenki válaszát)egy aggódó kismama
2008. jún. 2. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A sógornőmnek is azt mondták, hogy ciszta van a baba fejében,(még a legelején) de aztán felszívódott, mert a későbbi uh-n nem látták, és egészséges lett a pici.
2008. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!