Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel jó ideje együtt vagyunk és láttam ,hogy feltette iwiw -jére a csajok és pasik alkalmazást amely egy társkereső program. A kapcsolatunk jól működik akkor miért lehet az hogy 1 társkereső programot használ?
2009. jún. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is biztos, hogy önszántából tette föl, ugyanis az én adatlapomra is úgy került, hogy nem én választottam. Nem is használom.

Különben ha még föl is tette, akkor sem hiszem, hogy párt keresne magának, lehet, hogy csak szórakozik ott, vagy unalmas perceiben pontozgat, akármi.

Én leszedtem amúgy már, vagyis az adatlapomon nem látszik kívülről, épp azért, mert nem akarom még a látszatát sem kelteni annak, hogy mást keresek a párom helyett. Viszont időnként elnézegetem ott az embereket, épp azért, hogy mosolyogjak egy jót, vagy azért, mert "milyen kretén", vagy azért mert "egész jóképű", de eszembe nem jutna egyiket sem randira hívni, vagy pontozni, ilyesmi. :)


De ha zavar téged, mondd meg neki.

(22.L.)

2009. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lány vok és van barátom már majdnem 2 éve,de nekem is fenn van,mondjuk az 1ik bnőm tette fel,de sztem ne aggódj,én magasról leszarom,mert hatalmas baromság,pont mint a többi alkalmazás az iwiwen(de ez csak az én véleményem) :D
2009. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor csak én reagálom túl a kapcsolatunk nagyon jól működik ezért kicsit megijedtem hogy most erre mi szüksége van, de akkor rendben szerintem nem mondom neki csak kicsit bennem volt a dolog, hogy miért kell ez neki
2009. jún. 17. 16:36
 4/6 A kérdező kommentje:
ja de viszont van 1 kis gond rakott ki magáról képet ( mármint erre a programra is ) de hát akkor gondolom csak elvan vagy nem tudom
2009. jún. 17. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd le vele mindenképp. Ha csak gyanakszol a kapcsolatod is mérgezed. Cselekedj!
2009. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor tedd föl magadnak te is az alkalmazást, és keresd meg.
2009. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!