Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időbeosztás, munka. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időbeosztás, munka. Mennyire élhető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az én munkaidőm kiszámítható, szerencsére túlórák is ritkán vannak, minden nap 8.30-17 óráig van a munkaidő. Ráadásul pénteken rövidített napunk van, 3-4-ig dolgozunk. Multi, jó a fizu (pénzügyi diplomával rendelkezem).


Barátom munkahelye olyan, hogy 8-9-re jár és 18-20 óra között végez esténként, napi 10-11 órával, esténként olyan, mint egy kicsavart ember, ezen kívül szombatonként is van munka sokszor. Kb ugyanannyit keres mint én.


Őszintén szólva eléggé zavaró ez, nem is időben, mert oké, ott vannak az esték, vasárnapok. Hanem energiában, figyelemben. Alig marad energiája a kapcsolatunkban is építkezni, magára nincs rendesen ideje... nyilván én is kevesebb figyelmet kapok, mint az előző munkahelye mellett és ez is zavar. Sajnos váltani nem akar, neki ez álommeló és nem látom a végét...


Nem tudom, mennyi értelme van az egésznek. Furdal a lelkiismeret, mert ott van bennem, hogy támogatnom kéne őt, de közben mégsem azt kapom, amit szeretnék. Beszélni beszéltünk a problémáról, de ez olyan helyzet, hogy kb csak munkahelyváltással oldódhatna meg, amit érthető módon nem szeretne (ahol most van, az kb az ő szakmája csúcsa).


Mit tegyek? Van így értelme ennek az egésznek?



2022. júl. 21. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha ennyire nem bírod akkor nincs.
2022. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyesmi volt, majdnem tönkrement a kapcsolatunk. Végül az segített hogy váltott munkahelyet.
2022. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nehezen viselném, ha ilyen keveset lenne otthon és akkor is érthető módon marha fáradt. Tehát rám kb semmi energiája.

A kettő együtt nem nagyon megy.

2022. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Miért a kapcsolatodat dobnád el, mint egy használt zsebkendőt, valami jobb megoldás/kompromisszum helyett?
2022. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én bírnám, de az rajtad mit segít, ha te meg nem?🤷🏼‍♀️

Szerelmes vagyok egy hasonló helyzetű pasiba, így ismertem meg, az én munkám is kaotikus beosztású, csak jóval kevesebb munkaóra. Ezt szoktam meg, tudom, mivel jár ez, sose venném el a szerelmétől azt, amit szeret. Mondjuk én egyedül is el tudom foglalni magam, örülnék annak a kis időnek, amit együtt töltöttünk és ennyi. De tudom, hogy a nők többsége nem ilyen, az válasszon irodai dolgozót, vagy szokjon hozzá.

2022. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt áthidalhatatlan ellentétnek véled, akkor beszéld meg vele, hogy Neked ez nem OK, és csendben szakítsatok. Ilyen aggodalmakkal nem lehet leélni egy életet. Neki bizonyára fájni fog, de értesd meg vele, ami a nézeted, érdeked. Mi lenne, ha jönne, jönnének a gyerekek?
2022. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Ha neki ez álommeló, akkor hagyd békén.Szereti amit csinál,kész.

Nem tudjátok megérteni,hogy a férfiak élete nem a p..na körul forog állandóan és nem akarnak örökké b..ni?

A nejem is ilyen volt, legyek kedves,legyen időm, dugjam mindig,de sok pénzt is hozzak,meg otthon is fele munkát én csináljam...Már nem a nejem és szabad és nyugis az életem !

2022. júl. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!