Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te elhinnéd, hogy az időbeoszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elhinnéd, hogy az időbeosztás miatt nem akarja?

Figyelt kérdés

Sikerült egy online felületen egy biszexuális (meleg túlsúlyban) huszonévei végét járó srácot megismernem.

Nem vagyunk egyszerű esetek, mert mindkettőnkben van perverzitás. Én 40+-os, ő "daddy&son"-os alárendeltség kedvelő srác. Vannak elvont perverzióink, tehát nem egyszerű egyikünknek sem partnert találni. De ahogy leveleztünk, egyre jobban és jobban úgy alakult, hogy nagyon is egymásnak valóak vagyunk. A találkozásokkal sem lenne gond, mert hely és közelség van. Ő hétfőtől péntekig dolgozik, nekem viszont olyan a munkám, hogy van, amikor a hétvége nem jó, de máskor pedig igen. Személyes találkozót is megbeszéltünk. Azt kérte, hogy először csak sétáljunk, beszélgessünk és akkor akar kettesben lenni, ha már picit megismert és kialakult a kölcsönös bizalom. A talin tobább fokozódott a kölcsönös vonzódás. Teljesen úgy festett, hogy bejövünk egymásnak, már terezgettük, hogy milyenek lesznek az együttlétek, hogy ki mit szeretne stb. Ahogy elindultam haza, már írta, hogy reméli nem csalódtam benne, én nagyon tetszem neki stb. Aztán mire hazaértem, már tele volt a telóm olyan képekkel, amiket magáról küldött ruhátlanul is. Kérte hogy küldjek, megtettem. Totál minden klappolt, mire egyszercsak kiböki chatben, hogy mennyire gondolkodóba ejti, hogy nekem nem minden hétvége jó, neki meg csak az jó és hogy mennyire ezen agyal. Erre visszaírm neki, hogy ez önmagában nem lehet akadály, sok dologban lehet rugalmasan állni a dologhoz stb.

Erre ma reggelre minden képet kitörölt a chaten, illetve törölt az online felületen is.


A kérdés nem az, hogy jajj most miért, de kérdezem én:


MENYNIRE ÉLETSZERŰ, HOGY MUNKASZERVEZÉS MIATT UTASÍT EL VALAKI EGY KAPCSOLATOT?


Miközben folyamatosan pusholta, hogy mennyire tetszem és tolta a képeket, meg a terveket. Ha mégsem jövök be, akkor nem értem, hogy a tali után még miért adta jelét, hogy mennyire tetszem neki és mennyire ezt akarja?



2020. máj. 5. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Meggondolta magát. Túl sok felesleges beszélgetés volt a szexről.
2020. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kifogas volt.


Valamiert pattintott, aminek az okat nem tudjuk.

Valoszinuleg tetszettel neki, de ez onmagaban nem volt eleg.

2020. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rendezvény szervezés miatt volt hogy sajnos többször is el kellett tolnom a randit, de ugyanúgy írtunk egymásnak és telefonon is beszéltünk, szóval megértette. Végül lett tali és párkapcsolat is. Mondjuk ennek már vége, de nem munka miatt.


Lehet hogy önbizalom hiánya van. Azért tele perverziókkal, és túlsúllyal lehet hogy gátlásos. Értem én a képküldést, de lehet hogy csak a hév hajtotta akkor. Viszont azóta elbizonytalanodott és nincs annyi vér a pucájában, hogy ezt megmondja. Félhet megélni a fétiseit és beijedt hogy valaki tényleg komolyan gondolja.

2020. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az történt hogy recskázott egyet és meggondolta magát/bepánikolt. Lehet visszatér de az is lehet hogy nem. Nem a te hibád.
2020. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnos jobb is hogy már az elején lelépett. Bizonytalan még magában is, így bármikor megtehette volna, akár később is. Persze kár volt eddig is hülyíteni téged.
2020. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a korrekt válaszaitokat, mindenképpen hasznos volt mind.


Egy dolog miatt elnézést: a túlsúly nem a srác alkatára vonatkozott, hanem arra, hogy olyan bi, akinél a melegség van "túlsúlyban" a heteróhoz képest. (Kinsey)


Valaki írta, hogy lehet, hogy visszatér. Ne! Bár nagyon bánom, mert minden tekintetben jó lett volna, én is megkedveltem és testileg is nagyon megtetszett a srác, de sajnos nálam a gerinctelenség az egyirányú utca. Hiába jönne, ezt eljátszotta, nem tudnám ezek után komolyan venni.


És csak mondom, meglepett. Én is jártam már úgy tali után, hogy rájöttem, élőben nem tetszik annyira a másik. De ekkor én már nem nyomultam még, hogy tovább erősítsem, stimuláljam a dolgot. Itt meg ő azt tette, hogy a séta után még a kocsiba be sem ülök, már dőltek az üzenetek. Mire hazaértem, egy valag fotót küldött.

Aztán egyszercsak jött ezzel az "elgondolkodóba ejtette, hogy nekem nem minden hétvégém szabad"


Alacsony a kerítés? Nem. Nincs kerítés. :D

2020. máj. 5. 20:09
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló helyzetben vagyok (bi, 40+-os...ráadásul titkos kapcsolatot keresve...), és igen, nekem is ég a pofám, amikor a munkaszervezésem miatt kell lemondjak talikat, tekintve, hogy kora reggeltől (5:00) este fél 8-ig dolgozom általában.

És hét végére néha odab*** az isten egy-egy családi összejövetelt. Amin kötelező a megjelenés.

A dákó meg persze áll, a fantázia meg pörög, hogy az aktuálissal mit-hogy-meddig. ;)

2020. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
meggondolta magát. Engedd el.
2020. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom, hogy így alakult. Gyakran a túl korai elszexualizálás miatt ha az ember mindent egyből kitereget, ez lesz belőle. Ezért nem kellene mindenkinek egyből erre a témára térni, pláne, ha komoly kapcsolat van alakulóban, de sajnos manapság nem ez a mérvadó magatartás. Ilyen szempontból nem te vagy a hibás, hanem ő, szóval ne ostorozd magad.
2020. máj. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek igaza volt, aki írt, valószínűleg ezek egyvelege.

- Bizonytalan, maga se tudja, mit akar

- Kanosan jó volt fantáziálni, aztán nem kanosan beijedt

- Sok volt a duma

Legkevésbé az időbeosztást tartom reális oknak.

2020. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!